logo

Communication Security Brno: COMGUARD pořádá 5. ročník mezinárodní odborné konference

COMGUARD pořádá dne 31.5. 2011 již 5. ročník mezinárodní konference Communication Security Brno 2011 tentokrát s mottem - Hacker je dobře placený a nebezpečný profesionál. Akce se koná v hotelu Holiday Inn, Brno. Vstup pro registrované do 24.5. 2011 je bezplatný a zahrnuje občerstvení a oběd.

Konference se bude věnovat tématům dotační politiky při realizaci ICT projektů a právní problematikou ICT bezpečnosti. Účast přislíbili přední odborníci z oblasti ICT práva. Na místě bude také zprovozněn McAfee Global Solutions Lab, kde budou moci účastníci vidět představovaná řešení při reálných situacích.

Mezi témata prolínající se celou konferencí patří:

Přednášející budou klást důraz na komplexní přístup k novým úkolům, které řeší IT odborníci a který vyžaduje nasazení produktů a řešení z více oblastí s potřebou centrální a hlavně efektivní správy.

Karel Klumpner, obchodní ředitel společnosti COMGUARD, ke konferenci uvádí: "Rád bych pozval všechny naše obchodní partnery, klienty a přátele, protože témata konference odrážejí každodenní život našich IT zákazníků a jsem přesvědčen o tom, že jim můžeme ukázat opravdu široké možnosti v boji proti novým a stále nebezpečnějším hrozbám. Osobně jsem si vzal pod „patronát“ praktické využití běžných i skrytých funkcí SIEM systému Intellitactics od společnosti Trustwave. Předvedeme jeho implementaci a provoz ve společnosti ČEZ."

Konference je určena nejen pro poskytovatele IT bezpečnostních řešení, CIO, CSO a IT odborníky z bankovní a podnikové sféry, ale i pro státní správu a samosprávu. Vstup pro registrované do 24.5. 2011 je bezplatný a zahrnuje občerstvení a oběd, registrace na marketing@comguard.cz.

Exlusivním mediálním partnerem je společnost IDG společně s časopisy CIO Business World, Computer World a Security World.

Doprovodný program letos zajišťuje společnost MTT s.r.o., prodejce motocyklů, čtyřkolek a vybavení pro tyto sporty. Přiveze na předvedení čtyřkolky JOURNEYMAN a SMC. Na místě Vám budou poskytovat informace odborníci z MTT, kteří Vám dle tématu konference předvedou bezpečnostní prvky pro řidiče, kvalitní vybavení jako jsou přilby, oblečení a chrániče zachraňující životy při možné havárii.

Další články k tématům - bezpečnost - CSO - Hacker - hacking - hrozby - ICT - IDG - konference - marketing - McAfee - MTT - ochrana - Security - SIEM - SMC - Stuxnet - Trustwave - Karel Klumpner

Článek ze dne 5. května 2011 - čtvrtek

Další články od COMGUARD a.s.