logo

Communication Security Praha 2010: konference COMGUARD se zaměřením na bezpečnost IT

COMGUARD zve zájemce o problematiku bezpečnosti IT na podzimní běh mezinárodní konference Communication Security Praha 2010. Akce se koná 22.9. 2010 v hotelu STEP, Praha 9 a je určena pro CIO, CSO, IT odborníky z bankovní a podnikové sféry a pro státní správu a samosprávu. Účast pro registrované do 15.9. 2010 je zdarma - včetně obědu a občerstvení !

Konference je určena pro poskytovatele IT bezpečnostních řešení, CIO, CSO, IT odborníky z bankovní a podnikové sféry a pro státní správu a samosprávu.

Motto letošních běhů konference "Jediná ochrana před únikem informací - aktivní monitoring" doplní témata jako uplatnění nových technologií v aplikační bezpečnosti, Database, File & Configuration Change Control, webová a mailová bezpečnost, bezpečnost dodaná formou služby, řízení identity a přístupu uživatelů, filtrování šifrovaného provozu, moderní proxy, přínosy UTM firewallů, log a event management, management IP adres, bezpečnost DNS a bezpečná virtualizace.

Celou konferencí se bude prolínat aktuální téma dnešních dnů, a to, jak uspořit při investování do bezpečnosti, ovšem při zachování její potřebné kvalitativní úrovně. Doporučíme vhodná produktová řešení, ale také ukážeme možné cesty dotační politiky pro segment veřejný i neveřejný.

Jako nezávislý odborník vystoupí Jaromír Talíř, technický ředitel CZ.NIC s přednáškou "DNSSEC - konečně bezpečné DNS".

Celou konferencí Vás provede společnost A SPIRIT (importér motorek MOTO GUZZI a APRILIA pro ČR), která připraví ukázku modelů motocyklu zn. Guzzi. Těšit se můžete také na tombolu s hlavní výhrou - bezplatným víkendem s Moto Guzzi (bezplatné zapůjčení motocyklu) a s druhou cenou - tandemovým letem v motorovém paraglidingu.

Vstup pro registrované do 15.9. 2010 je bezplatný a zahrnuje občerstvení a oběd, registrace na marketing@comguard.cz.

Akce se koná 22.9. v hotelu STEP, Malletova 1141, 190 00 Praha 9, www.wellness-hotel-step.cz.

Celkový program konference bude ještě upřesněn.

Další články k tématům - DNSSEC - APRILIA - bezpečnost - DNS - Guzzi - konference - SPIRIT - zdarma - Jaromír Talíř

Článek ze dne 27. srpna 2010 - pátek

Další články od COMGUARD a.s.