logo

Communication Security Praha 2011: konference ve znamení odhalení největšího cyber útoku posledních let

Přijměte pozvání na konferenci COMGUARD a zaručujeme Vám, že si jistě odnesete nové náměty a možnosti řešení bezpečnostních problémů týkajících se ochrany dat, sítí a efektivní správy. Akce je zdarma - včetně snídaně, oběda a občerstvení a koná se 14.9. 2011 ve Wellness Hotel STEP , Praha 9.

Šlo objednavatelům cyber útoku o finanční prospěch nebo měli tentokrát vyšší cíle? Co se vlastně děje v cyber podsvětí? O která data mají cyber útočníci největší zájem? Mají se bát i majitelé firem v Česku? Mají se bát i úřady státní správy v Česku a na Slovensku?

Tyto, ale i mnohé další otázky, Vám zodpoví experti z McAfee a COMGUARDU na naší každoroční konferenci Communication Security Praha s letošním výstižným mottem "Hacker je dobře placený a nebezpečný profesionál".

Vždyť právě experti z McAfee Labs odhalili největší sérii cyber útoků posledních let, protože znají dokonale metody útočníků a přispívají tak významnou měrou k vývoji nových bezpečnostních technologií proti novým typům útoků.

Místo a datum konání konference:

Konference je pro naše registrované zákazníky a partnery ZDARMA včetně snídaně, oběda a dalšího občerstvení.

Připravujeme pro Vás i speciálního hosta a doprovodný program s historickými motocykly. Nově Vám představíme například řešení SecurEnvoy s výhodami dvoufaktorové autentizace pomocí SMS jednorázových hesel, novinky v identity managementu, propojení produktů HID Global a ActivIdentity, SSL VPN, UTM firewally a řešení Continuous Data Protection (CDP) - kontinuální ochrany dat od SonicWALL a samozřejmě se budeme opět věnovat tolik diskutovanému cloudu nebo platformám pro mobilní bezpečnost a řízení kritických síťových služeb v podání Infobloxu.

Exlusivním mediálním partnerem konference bude opět vydavatelství IDG a jejich časopisy CIO Business World, Security World a Computer World.

Kompletní program zveřejníme do 25.8. na webových stránkách COMGUARD.

Další články k tématům - ActivIdentity - autentizace - CDP - firewall - Hacker - HID - konference - McAfee - SecurEnvoy - Security - SMS - SonicWALL - SSL - UTM - VPN - zdarma

Článek ze dne 16. srpna 2011 - úterý

Další články od COMGUARD a.s.