logo

Ocenění firewallů SonicWALL

NSS Labs zveřejnil výsledky hloubkového hodnocení zahrnující sedm Next-Generation Firewall produktů od SonicWALL, Check Point, Palo Alto Networks, Juniper Networks, Fortinet, Stonesoft a Barracuda Networks.

SonicWALL Supermassive E10800 dosáhl nejlepšího hodnocení Next-Gen Firewall s nejvyšší celkovou ochranou a získal NSS Labs "Recommend" Rating.

NSS Labs je světový lídr v oblasti nezávislého testování bezpečnostních produktů a certifikací.

SonicWALL Supermassive

Firewall nové generace SonicWALL SuperMassive je postaven až na 96-ti jádrovém procesoru s propustností dosahující 40 Gbps. Dovoluje tak provádět inspekci provozu v páteřních sítích velkých společností. Samozřejmostí jsou moduly AV, Anti-spyware, IPS, Application Control, Clean VPN, Filtrování URL. Zařízení je nabízeno ve čtyřech modelových řadách rozdělených dle jejich výkonu.

Společnost SonicWALL přináší řešení, vč. UTM Firewallů pro SMB trh, které kompletně zabezpečí perimetr každé sítě. Navíc lze zařízení vybavit bezdrátovým přístupovým bodem a zabezpečit tak i Vaši WLAN síť.

Každé zařízení SonicWALL NSA (Network Security Appliance) je postaveno na patentované technologii hloubkové paketové inspekce (Reassembly-Free Deep Packet Inspection), která kontroluje každý byte každého paketu, ať v nešifrované nebo šifrované podobě, a zajišťuje tak správu a vizualizaci toku dat v reálném čase.

To vše je doplněno o Anti-spam, IPS (Intrusion Prevention System) a VPN bránu zajišťující bezpečný vzdálený přístup všem uživatelům.

Další články k tématům - Barracuda - Firewall - NSS - SMB - SonicWALL - VPN - WLAN

Článek ze dne 15. března 2012 - čtvrtek

Další články od COMGUARD a.s.