logo

Roadshow Trustwave 2011

Společnost COMGUARD pořádá jako distributor produktů Trustwave pro ČR a Slovensko dne 20.6. 2011 v pražském hotelu STEP Roadshow Trustwave 2011. Účast je zdarma - včetně občerstvení a oběda. Na závěr losujeme několik zajímavých cen.

"Tento workshop jsme připravili na základě pozitivních ohlasů našich zákazníků na ojedinělé řešení SIEM (dříve Intellitactics) a WAF (dříve Breach) od Trustwave a požadavků dozvědět se více o komplexním portfoliu výrobce. Mimo jiné se budeme podrobně zabývat všedními i nevšedními funkcemi SIEM včetně případové studie reálného nasazení, a to ve spolupráci se společností AXENTA", uvádí Karel Klumper, obchodní ředitel společnosti COMGUARD, který má na starosti distribuci Trustwave řešení.

Přítomen bude i technický specialista z Trustwave Ish Chhagan, který bude zákazníkům k dispozici v rámci demoLABu, kde budou moci vidět řešení v reálných situacích.

Roadshow je určena hlavně pro koncové zákazníky na pozicích IT Security Manager, IT Executive, System Engineer a Project Manager.

Motto akce je "JAK JE DŮLEŽITÁ DŮVĚRA = TRUST PŘI REALIZACI BEZPEČNOSTNÍCH ŘEŠENÍ".

Registrujte se, prosím, na marketing@comguard.cz

Další články k tématům - demoLAB - Roadshow - SIEM - Trustwave - WAF - workshop - zdarma - Karel Klumper

Článek ze dne 9. června 2011 - čtvrtek

Další články od COMGUARD a.s.