logo

SonicWALL Secure Remote Access pro bezpečný vzdálený přístup do firmy ze všech mobilních zařízení

SSL VPN brána SonicWALL zajistí vzdálený přístup nejen z klasických PC s Windows, ale podporuje také operační systémy Linux a MAC. Pro náročnější uživatele je k dispozici podpora Windows mobile, iOS a Android.

S neustále se zvyšujícím počtem mobilních zaměstnanců roste potřeba zajištění jejich bezpečného přístupu k firemním zdrojům (email, intranet, CRM, ERP). K těmto účelům je možné využít SSL VPN brány různých výrobců. Stále však přibývá počet zařízení, které lze pro přístup do sítě využít. Zde začíná již většina SSL VPN bran ztrácet dech. Jednou z mála světlých výjimek je řešení SonicWALL Secure Remote Access.

Díky klientovi Mobile Connect můžete využívat všech výhod vzdáleného přístupu i Váš iPad, iPhone a iPod touch. Nasazení celého klienta je velice jednoduché, jednoduše si jej stáhnete jako aplikaci z App Storu a na svém zařízení nainstalujete.

Agent je na App Storu k dispozici zcela zdarma! Takže stačí si pořídit novou SSL VPN bránu nebo UTM Firewall SonicWALL a pak jen sklízet plody efektivnější a pohodlnější práce.

Další články k tématům - Android - CRM - ERP - Firewall - iOS - iPad - iPhone - iPod - Linux - MAC - SonicWALL - SSL - UTM - VPN - zdarma - Kamil Kosour

Článek ze dne 21. března 2012 - středa

Další články od COMGUARD a.s.