logo

Trustwave řešení v distribuci COMGUARD

Společnost COMGUARD podepsala na konci března 2011 distribuční smlouvu se společností Trustwave, která koupila společnost Breach - poskytovatele Web Application Firewall (WAF) WebDefend, ten byl v portfoliu bezpečnostního řešení společnosti COMGUARD.

"Rozhodli jsme se navázat na spolupráci při prodeji WAF společnosti Breach a zároveň rozšířit naše portfolio zařazením dalších bezpečnostních řešení od společnosti Trustwave do naší nabídky", uvádí Karel Klumpner, obchodní ředitel společnosti COMGUARD, a.s., a dodává: "Společnost Trustwave je celosvětový leader v oblasti ochrany platebních karet, kdy 38 % všech poskytovatelů platebních služeb a 41 % všech aplikací realizujících internetové platby využívají služeb a řešení Trustwave zajišťující shodu s PCI DSS standardy. To jsou ohromná čísla vyjadřující globální důvěru v tuto společnost, a to v jedné z nejcitlivějších oblastí zpracování dat, jakými platební transakce bezesporu jsou. Náš technický tým rovněž zaujal komplexní přístup k ochraně dat a globální pohled na řízení bezpečnosti, podepřený významnou osvětovou i výzkumnou činností Spider Labs."

Společnost COMGUARD zařazuje do svého portfolia kromě již zavedeného WAF řešení také například SIEM (Intellitactics), Network Access Control (NAC), Trustwave Encryption, Managed Security Services (MSS) nebo Digital Certificates/Secure Sockets Layer (SSL).

Z pohledu globálního PCI auditora a poskytovatele souvisejících bezpečnostních řešení vydává Trustwave pravidelnou roční zprávu Trustwave’s Global Security Report 2011. Všechna uvedená bezpečnostní rizika jsou zastřešena výzkumy laboratoří Spider Labs, kde jsou i vyvíjeny nové technologie na obranu nejen sítě, ale především citlivých dat.

Další články k tématům - appliance - bezpečnost - DSS - Encryption - firewall - Gartner - MSS - NAC - SIEM - Sockets - SSL - Trustwave - WAF - WebDefend - Karel Klumpner

Článek ze dne 6. dubna 2011 - středa

Další články od COMGUARD a.s.