logo itpoint.cz

Další užitečné informace ke stažení

Pro další informace k DMS systémům a správě firemního obsahu je k dispozici přehled dokumentů ke stažení, které vás formou případových studií, e-booků, brožur, produktových listů nebo infografiky detailněji seznámí s danou problematikou, doporučeními i příklady z praxe.

10 důvodů pro DMS-IN.CLOUD

Cloud řešení DMS - INFOGRAFIKA
Většina společností využívá více než tři oddělené systémy pro správu informací a dokumentů. Vyhledání 1 souboru může zabrat až 8 pokusů a trvá průměrně až 25 minut. A ve výsledku neexistuje garance, že pracujete se správnou verzí. Chcete mít informace zabezpečené, organizované a vždy při ruce, jakmile je potřebujete? Zvolte naše řešení DMS-IN.CLOUD! Vytvořili jsme pro Vás zajímavou infografiku, která přináší 10 důvodů, proč byste měli věnovat pozornost systému DMS-IN.CLOUD.

9 výzev v oblasti správy informací a jejich řešení

DMS tématika obecně - INFOGRAFIKA
S jakými výzvami v oblasti správy dokumentů a informací se musí firmy aktuálně potýkat? Co trápí zaměstnance během jejich každodenní práce? Co by si manažeři přáli vylepšit? Podívejte se na naši infografiku!

Automatizace a digitalizace HR

On-premise + cloud řešení DMS - BROŽURA
Jak lze odstranit překážky automatizace HR? Jaké nástroje potřebují manažeři? Jak probíhají interní procesy výběrového řízení, onboarding, školení nově přijatých zaměstnanců či archivace dokumentů? HR ddělení zpracovává velké množství různorodých informací, které jsou často vysoce důvěrné. Ve většině případů jsou data uchovávána v různých systémech a úložištích, které spolu často ani nekomunikují, tudíž je obtížné najít a spravovat požadované informace. Jaké nástroje potřebují manažeři v oblasti řízení lidských zdrojů?

Automatizace pomocí workflow

DMS tématika obecně - INFOGRAFIKA
V infografice se dozvíte, jaké jsou 3 nejčastější výzvy v oblasti neefektivních procesů a jak je zvládnout automatizací pomocí workflow, která nahradí manuální procesy. Zajistěte, že chod Vaší firmy bude probíhat bez zdlouhavého papírování a Vaše procesy budou efektivní a v souladu se všemi předpisy.

Bezpečnost a compliance

On-premise + cloud řešení DMS - INFOGRAFIKA
Jak se orientovat v bludišti bezpečnosti a předpisů? Jak překonávat překážky spojené s jejich dodržováním a hrozícím únikem dat? Navigování Vaší organizace do cílové destinace, kterou je špičková bezpečnost a soulad s předpisy, může často dopadnout jako uvíznutí v bludišti. Jediná špatná odbočka může vést ke zdrcujícím pokutám, ztrátě reputace a dokonce i k uzavření podniku.

DMS-IN.CLOUD

Cloud řešení DMS - PRODUKTOVÝ LIST
DMS-IN.CLOUD je inovativní řešení pro menší a středně velké firmy, které pokrývá oblast elektronické správy dokumentů a informací (ECM/DMS) a IT infrastruktury. Řešení je možné využívat prakticky okamžitě – bez složité implementace a dodatečných nákladů na IT personál nebo servery.

DMS-IN.CLOUD ve společnosti JetBrains

Cloud řešení DMS - PŘÍPADOVÁ STUDIE
JetBrains s.r.o. je globálním dodavatelem inteligentních nástrojů pro vývojáře softwaru ve více než 200 zemích světa. V rámci svého byznysu potřebuje spravovat velké množství smluv. Stávající způsob uchovávání smluv již nebyl dostačující, a proto se společnost rozhodla pro nasazení vhodného DMS (Document Management System) řešení. Jak probíhalo výběrové řízení? Proč si společnost zvolila právě DMS-IN.CLOUD?

Integrace DMS M-Files a ERP HELIOS iNuvio ve společnosti GASTRO PRODUCTION

On-premise řešení DMS - PŘÍPADOVÁ STUDIE
GASTRO PRODUCTION je profesionální firma působící v oblasti výroby a prodeje nerezových gastro spotřebičů a vybavení. V rámci své každodenní činnosti pracuje s objednávkami a fakturami, nicméně doposud byly tyto dokumenty zpracovávány pouze manuálně v papírové podobě. Proto se ve společnosti rozhodli digitalizovat klíčové agendy a implementovat vhodné DMS řešení společně s nástrojem pro vytěžování dat z dokumentů a napojit je na stávající ERP systém.

Jak efektivně spravovat dokumenty a automatizovat firemní procesy okamžitě a bez starostí

Cloud řešení DMS - INFOGRAFIKA
93 % respondentů nedokáže nalézt potřebný dokument, jelikož byl špatně pojmenován nebo zatříděn. Zároveň 64 % zaměstnanců přiznává, že sdílení dokumentů je v jejich společnosti velice chaotické. Rádi byste lépe spravovali Vaše dokumenty a automatizovali procesy ve firmě, ale nevíte, kde začít? Bojíte se, že implementace vhodného řešení je příliš náročná na čas i zdroje? Podívejte se na naši infografiku!

Jak se Vaše HR oddělení vyrovnává s obrovským množstvím dokumentů a informací?

DMS tématika obecně - INFOGRAFIKA
Personální oddělení zpracovávají velké množství různorodých informací, které jsou často vysoce důvěrné. Kolik času musí trávit snahou najít a spravovat tyto informace, místo toho aby se soustředili na řízení procesu najímání a školení zaměstnanců? 80 % společností stále používá manuální papírové procesy pro dokumenty vyžadující podpisy a schválení. Přečtěte si naši infografiku, která je určena vedoucím pracovníkům oddělení lidských zdrojů. Dozvíte se, s čím mají HR oddělení aktuálně největší potíže a jak lze tyto výzvy ve firmě efektivně řešit.

Jak ušetřit polovinu pracovního dne pomocí inteligentní správy informací

DMS tématika obecně - INFOGRAFIKA
Kolik času stráví zaměstnanec hledáním informací a jaké jsou dopady ztráty produktivity? McKinsey říká, že je to 1,8 hod. každý den - v průměru 9,3 hod. týdně. Představte si, jaké zvýšení produktivity byste zaznamenali, kdyby tento čas nebyl promarněn hledáním informací. Podívejte se na naši infografiku!

Jak zahájit, řídit a implementovat ECM projekt ve firmě

DMS tématika obecně - E-BOOK
Praktická příručka Vás provede jednotlivými kroky implementace ECM (Enterprise Content Management) systému. E-book je rozdělena do tří částí - před, v průběhu a po implementaci řešení. Jak zahájit, řídit a implementovat ECM projekt ve firmě? Mezi nejdůležitější aspekty patří stanovení konkrétních cílů a požadavků, jmenování osob zodpovědných za různé části a oblasti projektu a komunikace napříč celou organizací. Stáhněte si našeho průvodce zcela zdarma! Dozvíte se rady a tipy, jak efektivně a úspěšně zahájit, vést, kontrolovat a implementovat ECM projekt.

M-Files a datové schránky

On-premise řešení DMS - BROŽURA
Využíváte datové schránky a rádi byste si usnadnili práci? ISDS modul M-Files muže být implementován do samostatného úložiště nebo integrován do existující infrastruktury již instalovaného DMS systému. Další velkou výhodou je přitom zachování veškeré historie datových zpráv a s nimi souvisejících dokumentů a informací.

M-Files a DOCU-X OCR ve společnosti PETROF

On-premise řešení DMS - PŘÍPADOVÁ STUDIE
PETROF je největším výrobcem akustických klavírů a pianin v Evropě. Pro správu svých dokumentů doposud nepoužívali žádný systém. S ohledem na rostoucí potřeby automatizace se rozhodli nasadit do firmy DMS systém a nástroje pro inteligentní vytěžování obsahu faktur a jejich propisování do současného ERP systému ABRA.

M-Files Hubshare - hladká a snadná spolupráce při tvorbě obsahu

On-premise + cloud řešení DMS - BROŽURA
M-Files Hubshare je řešení, které poskytuje bezpečný pracovní prostor pro spolupráci a správu dokumentů. Uživatelům umožňuje vytvářet plně přizpůsobitelné "huby" pro spolupráci, které pomáhají efektivně řídit týmové projekty, bezproblémově sdílet dokumenty s interními i externími subjekty, komunikovat se zákazníky a organizovat své interní i externí akce.

M-Files v advokátní kanceláři Glatzová & Co., s.r.o.

On-premise řešení DMS - PŘÍPADOVÁ STUDIE
Advokátní kancelář Glatzová & Co. využívá nejmodernější technologie, které usnadňují, zrychlují a zefektivňují práci, což se příznivě odráží v kvalitě a ceně poskytovaných služeb. Po nasazení document management systému M-Files došlo k lepšímu zabezpečenému sdílení dokumentů, které jsou automaticky verzovány.

M-Files ve společnosti Bayer s.r.o.

On-premise řešení DMS - PŘÍPADOVÁ STUDIE
Společnost Bayer s.r.o. využívá Document Management systém M-Files pro zajištění správy smluv, a to v rámci všech svých divizí v České republice a na Slovensku.

M-Files ve společnosti Deloitte Central Europe

On-premise řešení DMS - PŘÍPADOVÁ STUDIE
Zcela unikátní případová studie nasazení ECM/DMS systému M-Files ve společnosti Deloitte Central Europe Limited. Naleznete zde detaily o původním stavu ve společnosti Deloitte přes výběrové řízení až po samotný projekt implementace M-Files.

M-Files ve společnosti KKCG a.s.

On-premise řešení DMS - PŘÍPADOVÁ STUDIE
Společnost KKCG a.s. intenzivně využívá systém M-Files, aktuálně jeden z nejlepších DMS/ECM systémů pro středně velké a velké firmy.

M-Files ve společnosti NEY spořitelní družstvo

On-premise řešení DMS - PŘÍPADOVÁ STUDIE
Proč si společnost NEY zvolila právě M-Files a tým Digital Resources? Jak probíhala implementace? Co je výsledkem projektu? To vše v naší studii! NEY spořitelní družstvo je finanční instituce, která se zaměřuje na osobní a firemní finance i spotřebitelské a podnikatelské úvěry.

M-Files ve společnosti PHOENIX

On-premise řešení DMS - PŘÍPADOVÁ STUDIE
Společnost se rozhodla nasadit DMS (Document Management System) řešení, a to nejen v rámci své organizace, ale také do své dceřiné společnosti BENU Česká republika s.r.o. Jak probíhalo výběrové řízení? Co byly klíčové faktory pro volbu M-Files? Jaké jsou detaily projektu implementace?

M-Files ve společnosti SPOLCHEMIE

On-premise řešení DMS - PŘÍPADOVÁ STUDIE
SPOLCHEMIE požadovala zavést systém pro správu technické dokumentace - stavební, strojní, elektro a další. Finský systém M-Files splnil veškeré požadavky řešení. Jak probíhalo výběrové řízení? Proč si společnost SPOLCHEMIE vybrala právě M-Files a Digital Resources? Jaké byly jednotlivé fáze implementace?

Najděte si své DMS řešení v cloudu

Cloud řešení DMS - INFOGRAFIKA
Chtěli byste lépe spravovat dokumenty a informace, ale nevíte jak? Jste menší firma a nedosáhnete na robustní DMS (Document Management Systém) řešení? Podívejte se na naši infografiku, která Vám ukáže výsledky průzkumu a aktuální potíže ve firmách a uvede Vás do světa efektivní správy dokumentů a informací. Díky DMS-IN.CLOUD může mít profesionální řešení v oblasti správy dokumentů a informací úplně každý! Vytvořte si vlastní řešení na míru nebo si vyberte z našich zvýhodněných balíčků!

Proč využívat metadata

DMS tématika obecně - INFOGRAFIKA
Metadata jsou informace o datech, vlastnosti, atributy apod., která souvisí s určitým obsahem, kontextem či typem dat. Pomáhají zefektivňovat práci s obsahem. Proč využívat metadata? Pomáhají nám získat kontext a vytvářet asociace mezi jednotlivými daty a obsahem. Hledání informací pomocí metadat je velice efektivní, snadné a rychlé a nabízí dynamické pohledy poskytující komplexní přehled. Metadata mnohdy ani není nutné vyplňovat ručně, ale lze využít umělé inteligence a její automatizace. Chcete o metadatech a inteligentní správě informací vědět více?

Prodlužují manuální procesy Váš obchodní cyklus?

DMS tématika obecně - INFOGRAFIKA
Ruční vytváření, schvalování a podepisování nové nabídky či smlouvy je zdlouhavý proces. 4 z 10 firem říkají, že potřebují více než 2 dny na vytvoření obchodní nabídky. Přitom až 40 % úkolů v rámci typického obchodního oddělení lze pomocí moderních technologií automatizovat. Podívejte se na naši infografiku!

Průvodce světem ECM - 10 tipů pro výběr ECM řešení

DMS tématika obecně - BROŽURA
Potřebujete ve firmě zefektivnit správu dokumentů a informací? Rádi byste implementovali nějaké DMS/ECM řešení? Máme pro Vás komplexní příručku - průvodce světem ECM (Enterprise Content Management). Co je správa informací a proč ji potřebujeme? Jakých 10 oblastí je nejdůležitějších při výběru DMS/ECM systému? S čím se firmy nejčastěji potýkají? Jak můžete zvýšit Vaši konkurenceschopnost? To vše v našem průvodci světem ECM!

Průvodce výběrem podnikového systému

DMS tématika obecně - PRŮVODCE
Plánujete ve firmě nasadit nový informační systém? Chystáte se otevřít výběrové řízení na nového dodavatele řešení? Potřebujete poradit s implementací podnikového systému? Připravili jsme pro Vás checklist těch nejdůležitějších kroků a klíčových otázek, které je potřeba si položit v rámci jednotlivých fází nasazení nového řešení.

Spolupráce při tvorbě obsahu

On-premise + cloud řešení DMS - INFOGRAFIKA
Při spolupráci na sdílených dokumentech a tvorbě obsahu mohou nastat problémy – ztráta dokumentů, neaktuálnost verzí, nevyhovující prostředí pro spolupráci, rizika zabezpečení dat. Jak se může Vaše společnost těmto problémům vyhnout a zajistit, aby Váš tým sdílel správné informace se správnými lidmi bezpečným způsobem?

Správa firemních informací - komplexně a bez starostí

Cloud řešení DMS - INFOGRAFIKA
Věděli jste, že 50 % organizací využívá 3 a více systémů a úložišť pro správu svých dokumentů? Co kdyby ale nezáleželo na umístění dokumentů? Co kdyby jste si mohli být jisti, že vždy používáte tu nejaktuálnější verzi souboru? Co kdyby byla správa obsahu a spolupráce mezi zaměstnanci mnohem jednodušší a bezpečnější než doposud? Potíže se správou informací vyřešíme snadno a rychle za Vás! Řešení DMS-IN.CLOUD je moderní řešení, které řeší nejen oblast správy informací a dokumentů, ale také IT infrastruktury! Podívejte se na naši infografiku a dozvíte se, s čím v současnosti firmy nejvíce zápasí a jak lze tyto problémy snadno eliminovat. Vzleťte s námi směrem k lepší budoucnosti!

Správa IT ve společnosti BPS Průmyslové Služby

Cloud řešení DMS - PŘÍPADOVÁ STUDIE
Zajímá Vás, jak probíhal výběr nové IT infrastruktury a proč si společnost BPS Průmyslové služby vybrala právě variantu umístění vlastního serveru do datacentra MasterDC? Všechny detaily spojené s analýzou jednotlivých variant, průběhem a výsledkem projektu, se dozvíte se v naší nové případové studii!

Spravujte celý svůj byznys snadno a efektivně

On-premise řešení DMS - BROŽURA
Informace jsou klíčovou a zároveň velice citlivou součástí každé společnosti. M-Files využívají metadata, která podporují tvorbu dynamických pohledů. Ať už jste účetní, ředitel či projektový manažer, vždy najdete přesně to, co hledáte! M-Files poskytují kontext a kompletní přehled. Zároveň nabízí vysokou bezpečnost s ohledem na využití uživatelských práv dle Vašich požadavků. M-Files umožňují moderním firmám najít, spravovat a sdílet obsah bez ohledu na to, kde je uložen. Nabízí velice příjemné uživatelské prostředí se sadou nástrojů pro zefektivnění a automatizaci firemních procesů. Podívejte se na naši brožuru!