logo

Konference a výstava IT Business Solutions o prolínání IT a telekomunikací

Vzájemná integrace informačních technologií a telekomunikací a nezávislý pohled Jiřího Remra na vývoj a budoucnost informačních systémů to jsou hlavní témata letošního ročníku IT Business Solutions. Konference a výstava IT Business Solutions se uskuteční ve dnech 5. - 6. června v pražském Hotelu Olympik Artemis.

Na úvod konference vystoupí Jiří Remr, ředitel agentury MARKENT, specializované na výzkum trhu a marketingové poradenství. Jeho vystoupení přinese nezávislý a pro posluchače neobvyklý pohled na vývoj informačních systémů a aktuální trendy v oblasti podnikové informatiky.

"Informační systémy jsou velmi široký pojem, proto se na tomto ročníku konference IT Business Solutions zaměřujeme konkrétně na podnikové aplikace a telekomunikace. Získané informace a zkušenosti pomohou IT managerům, IT specialistům i dalším managerům při strategickém řízení firmy. Správné a včasné informace a znalosti podporují růst společnosti a její hodnotu", říká Michal Franěk, ředitel pořádající agentury Exponet.

Na konferenci se setkáte s odborníky ze společností Seal IT Services, IceWarp, LCS, Panasonic, Český bezdrát, Kerio, Ignum a dalších významných společností v oblasti podnikových řešení.

Společnost SEAL IT Services Vás seznámí se softwarem pro firmy a oddělení spravující počítačové sítě Customer Monitor. V další přednášce se zaměří na příklady využití řešení NTRsupport – cesta ke zvýšení úrovně IT podpory. První den konference nebude chybět společnost LCS, jeden z nejvýznamnější českých producentů podnikových aplikací (ERP). Příspěvek této společnosti pojmenovává hlavní trendy v oblasti podpory strategického řízení a vlivu rychlých změn firemních procesů na požadavky kladené na informační systémy.

V dnešním světě jde nejen o tom mít správné informace, ale mít je také ve správný okamžik, takže podpora výměny těchto informací neboli komunikace se stává klíčovou. Motto přednášky společnosti Panasonic – "Prolínání světů IT a telekomunikací" přesně vystihuje téma druhého dne konference. Společnost Panasonic bude prezentovat aplikace IT technologií v telekomunikačním řešení Panasonic. Zástupci společnosti IGNUM Vám předvedou jak funguje hosting Exchange Serveru 2007. Přesvědčí Vás, že hostovaný Exchange Server 2007 nabízí levné, bezpečné a spolehlivé řešení firemní komunikace. Kompletní řešení firemního Mail a GroupWare serveru Vám ukáží odborníci ze společnosti IceWarp. I společnost Kerio se bude ve své přednášce věnovat komunikaci, dozvíte se jak komunikovat bezpečně bez virů a spamu.

Konference a výstava je příležitostí pro setkání, diskuse a výměnu názorů i zkušeností dodavatelů informačních systémů jejich obchodních partnerů a návštěvníků. Každý den proběhne losování o hodnotné ceny.

Článek ze dne 2. května 2007 - středa

Další články od Exponet s.r.o.