logo

Mobilní a bezdrátové technologie

Jak umožnit vašim pracovníkům pracovat kdykoliv a kdekoliv se dozvíte na konferenci a výstavě Mobile and Wireless Solutions (MWS), která proběhne 9. října v hotelu Olympik Praha. Konference MWS nabídne široké možnosti využití mobilních a bezdrátových technologií.

Úvod konference přinese přehled ve vývoji a výhled nasazení mobilních technologií v českých podnicích na základě výzkumu trhu.

V zajímavém odborném programu představí společnost Nokia svůj ucelený koncept podnikových řešení. Jak zvýšit mobilitu? To je název přednášky společnosti LOGOS. Pokud vás zajímá prodej přes mobilní telefony, nenechte si ujít prezentaci společnosti mSolutions. Pro návštěvníky z oblasti skladů a logistiky je připravena přednáška společnosti KODYS.

"Mobilní a bezdrátová zařízení mění způsob naší práce. Je to až neuvěřitelné, že více než 40% pracovníků dnes vykonává své pracovní úkoly mimo kancelář, mimo pracovní místo. Pokud chcete získat náskok před konkurencí, musíte začít plně využívat mobilní a bezdrátové technologie. Výběr vhodného řešení vám usnadní návštěva konference a výstavy Mobile and Wireless Solutions", říká Michal Franěk, ředitel pořádající společnosti Exponet.

Přijďte získat nové informace a vyměnit si své zkušenosti s odborníky z renomovaných firem v oblasti mobility.

Článek ze dne 20. září 2007 - čtvrtek

Další články od Exponet s.r.o.