logo

Svět informatiky ve finančnictví: konference se zaměřením na IS pro finanční sektor

První ročník konference a výstavy Svět informatiky ve finančnictví se koná 5.10. 2011 v Praze. Budou zde předsavena nejmodernější IT řešení pro finanční sektor, případové studie a přehledy produktů odpovídajících specifickým potřebám organizací.

První ročník konference a výstavy Svět informatiky ve finančnictví se uskuteční ve středu 5.10. 2011 v kongresovém centru U Hájků v Praze 1.

Moderní technologie přinášejí finančnímu sektoru možnost zefektivnit množství interních procesů a zavádět inovativní obchodní modely. Jejich implementace tak pomáhá nejen reagovat na požadavky klientů i na kroky konkurence, ale zároveň přináší také úspory a zkvalitnění řízení pracovních procesů v organizaci.

Efektivní podpora prodejních procesů je zásadním zdrojem konkurenceschopnosti finančních i nefinančních institucí. Nové nástroje pro vyhodnocování a analyzování prodejů poskytují především flexibilitu, snadný přístup k informacím a rychlé zpracování dat.

Ať už se ale jedná o řešení pro podporu prodeje, vztahů se zákazníky, finančního řízení, strategického řízení či dalších oblastí, výběr dodavatele a často velmi komplexního produktu a služeb zůstává pro organizace výzvou a hlavním faktorem úspěšné implementace řešení.

Ve výstavní části akce pak budou návštěvníci moci diskutovat s odborníky o konkrétních problémech a získat praktické rady.

O programu

Na úvod programu přinese Patrik Horný ze společnosti Deloitte pohled na schopnost finančních institucí inovovat, a zaměří se na hlavní výzvy, které před nimi stojí, a problémy, které jim mohou bránit v efektivním využívání technologických inovací.

Za příspěvkem konzultantské společnosti bude následovat přednáška společnosti ESET software, specialisty na bezpečnost, která se bude věnovat otázkám zabezpečení dat, ochrany firemní sítě před škodlivými kódy, i komplexnější problematikou řízení informační bezpečnosti v organizaci.

Marek Šoule za společnost IBM představí IBM Case Manager a jeho využití k optimalizaci procesů a řešení pracovních případů. S možnostmi využití informačního systému pro tvorbu a řízení rozpočtu seznámí návštěvníky prezentace společnosti DEFINITY Systems, která bude rovněž doplněna o praktické ukázky.

Výhody a využití nástrojů Master Data Management ve finančním sektoru přiblíží Piotr Skowronski z Informatica Corp. Vysvětlí mimo jiné, jako mohou tyto nástroje otevřít institucím sociální media a sítě. Následovat bude jistě velmi zajímavý příspěvek společnosti Softec CZ, který představí best-practices efektivního řízení vybraných prodejních procesů finančních institucí, porovná procesy prodeje klasického a elektronického, a neopomene ani rizika s řízením procesů pomocí IT řešení související.

Program ukončí společnost TurboConsult, významný hráč na trhu specializovaný na řešení pro oblast finančnictví. Představí své produkty, možnosti jejich využití i jejich přínosy.

Další články k tématům - CRM - ERP - IS - IT - konference - Patrik Horný - Marek Šoule

Článek ze dne 7. září 2011 - středa

Další články od Exponet s.r.o.

TeleCommunication Conference: zaměřeno na bezpečnost mobilní komunikace

TeleCommunication Conference navazuje na předchozí ročníky

Cloud Computing Conference 2011 už příští středu

Cloud Computing Conference 2011: cloudové služby a komplexní řešení pro virtualizované prostředí

Cloud Computing Conference již potřetí v Praze

Svět informatiky ve finančnictví už příští středu

Inovace jsou ve finančním sektoru nezbytné

Data Storage Workshop: zaměřeno na zálohování, ukládání, archivaci a správu dat

Svět informatiky ve finančnictví: konference se zaměřením na IS pro finanční sektor

Data Storage Workshop 2011: online registrace účastníků odborné konference je otevřena

Data Storage Workshop 2011: správa dat ve virtuálním prostředí a úspory energie

Svět informatiky ve zdravotnictví 2011

Business Intellingence Conference 2011: zaměřeno na získávání informací

Business Intelligence Conference 2011

Datové schránky pod Linuxem z dílny CZ.NIC Labs

MeeGo na Open Source Conference-LinuxExpo 2011

Bezpečnost v Cloudu 2011

Open Source Conference-LinuxExpo 2011: registrace účastníků konference je otevřena

Open Source Conference: zaměřeno na Linux a volný software

Útoky Stuxnet: přednáška ESET Software na konferenci IT Security Workshop 2011

Security Operation Center: řešení nejen pro velké podniky

ITSW 2011: registrace účastníků konference IT Security Workshop je otevřena

IT Security Workshop 2011: nové technologie vyžadují změnu přístupu k IT bezpečnosti