logo

Svět informatiky ve zdravotnictví 2012

Třetí ročník konference Svět informatiky ve zdravotnictví se koná 5.6. 2012 v kongresovém centru U Hájků v Praze 1. Konference je určena pro pracovníky zodpovědné za řízení IT infrastruktury v zdravotnických zařízeních a souvisejících odvětvích.

Konference se bude věnovat problematice implementací moderních technologií v informačních sítích nemocnic při splnění těch nejpřísnějších nároků kladených na zdravotnictví. Během bohatého programu budou představena řešení, která umožňují zefektivnit procesy spojené s prací s daty a citlivými informacemi, a to s důrazem na zvyšování ochrany jejich bezpečnosti.

Zdravotnické organizace jsou pod tlakem správy elektronických záznamů v kombinaci s ochranou osobních údajů. Potřebují flexibilní řešení, které je schopno zpracovat velké množství dat, zajistit přístup ke zdrojům a být ve shodě s oborovými předpisy při zajištění vysokého stupně bezpečnosti těchto dat. Této problematice se budou přednášející podrobně věnovat.

Neméně zajímavým tématem pro IT odborníky bude rozbor právních otázek smluvní úpravy IT ve zdravotnictví, který připravil advokát JUDr. Lukáš Jansa. Pozornost věnuje otázkám dodání softwaru, servisu a údržby softwaru a také migrační smlouvě umožňující přechod na Cloud Computing.

Registrace návštěvníků je zdarma. Návštěvníci dostanou materiály k akci a budou mít přístup do výstavní i konferenční části.

Partnery konference jsou společnosti D-Link, Fortinet, Skyvera, Eset. Stapro a CSC.

Článek ze dne 23. května 2012 - středa

Další články od Exponet s.r.o.