logo

Business Information FORUM 2010

V červnu 2010 se již po šesté uskuteční prestižní odborná konference Business & Information FORUM 2010. Program reflektuje aktuální dění v oblasti ICT a dopad ekonomické situace v době krize. Do 21.4. 2010 lze získat zvýhodněnou vstupenku za včasnou registraci.

Business & Information FORUM 2010 je šestým ročníkem tradiční konference věnované informačním a komunikačním technologiím (ICT) jako nástroji pro úspěšné podnikání. Celodenní akce se uskuteční 1. června 2010 ve Slovanském domě v Praze za účasti zajímavých hostů a řečníků nejen z oblasti technologií a IT, ale také z politického a veřejného života. Záštitu nad konferencí převzal předseda Senátu Parlamentu České republiky pan Přemysl Sobotka.

"Program je letos sestaven ve zcela novém duchu, protože ke každému tématu se vyjádří vždy dva přednášející, kteří tak představí dva odlišné pohledy na danou problematiku. Pro některé přednášky plánujeme dokonce formu rozhovorů. Celá konference bude věnována zlomové době, v níž se ICT i jejich zákazníci nyní nacházejí. Věříme, že ukáže dodavatelům i uživatelům IT nové cesty, některé z nich asi značně překvapivé," říká Petr Koubský, programový ředitel sdružení TUESDAY Business Network, a dodává : "Účastníci se budou moci setkat s těmi nejlepšími odborníky, což neznamená stejná jména, s nimiž se lze vidět všude. Podrobnosti zveřejníme již brzy na webu akce."

Konference je určena všem, kdo rozhodují o investicích do ICT a strategii jejich využití jako jsou CIO, finanční a ekonomičtí ředitelé, podnikatelé či vlastníci menších a středních firem, ale i generální ředitelé dodavatelů, ICT investoři, nebo poskytovatelé tzv. business services. Program bude zajímavý pro všechny, kdo se chtějí a potřebují orientovat ve světě informačních technologií.

Vybíráme z programu konference :

Generálním partnerem konference je společnost Microsoft, partnery potom společnost Nokia a projekt eStat.cz. Produktovým partnerem je společnost friendlyway. Mediálně akci podporují týdeník Euro, server Euro24, portál PatriaOnline a server Lupa.cz.

Do 21.4. 2010 lze využít výhodnou cenu za včasnou registraci.

Další články k tématům - 2010 - business - FORUM - ICT - IT - konference - Přemysl Sobotka - Petr Koubský

Článek ze dne 15. dubna 2010 - čtvrtek

Další články od Internet Info s.r.o.