logo

Radka Hartmanová, nová obchodní ředitelka vydavatelství Internet Info

Radka Hartmanová, stávající vedoucí obchodního oddělení Internet Info, přechází nově na pozici obchodní ředitelky. Jejím hlavním úkolem je vytváření a řízení obchodní strategie, vedení celého obchodního týmu a rozvoj stávajících reklamních produktů na jednotlivých serverech společnosti.

Novou obchodní ředitelkou společnosti Internet Info se stala Radka Hartmanová. Dosud zastávala funkci vedoucí obchodního oddělení, v níž zaštiťovala chod celého account týmu po stránce organizační a systémové. Na nové pozici bude mít na starost kompletní obchodní strategii společnosti a všech jejích zpravodajských serverů včetně dalšího rozvoje stávajících reklamních produktů.

"Radka pracuje v naší společnosti již řadu let, společně s ní rostla a získávala u nás své zkušenosti. Její velkou výhodou je proto dokonalá znalost všech našich projektů, cílových skupin našich čtenářů a inzertních možností. Představuje záruku, že našim obchodním partnerům zajistíme perfektní klientský servis," říká Ján Simkanič, výkonný ředitel společnosti Internet Info.

Radka Hartmanová (30) se on-line marketingu věnuje již řadu let a má bohaté obchodní zkušenosti. V obchodním oddělení společnosti Internet Info, kde nejprve zajišťovala národní prodej a poté se starala o přímé klienty, pracuje od roku 2001. Poslední čtyři roky působila jako vedoucí obchodního oddělení.

Další články k tématům - Radka Hartmanová - Ján Simkanič

Článek ze dne 21. června 2010 - pondělí

Další články od Internet Info s.r.o.