logo

APG Software Suite od watch4net.com nově i prosřednictvím programu EMC Select

APG Software Suite je řešení pro správu výkonu a úrovně poskytovaných služeb (SLA) určené pro potřeby dodavatelů služeb a velkých podniků. Flexibilita, vícenásobná pronajímatelnost a škálovatelnost APG poskytují organizacím plnou viditelnost jejich infrastruktury a firemních služeb.

APG Software Suite od společnost Watch4net je nyní k dispozici prostřednictvím programu EMC Select, který pomáhá zákazníkům snadno získat komponenty tvořící informační infrastrukturu.

APG Software Suite spojuje měření výkonu a správu událostí do jednotné platformy, informačních strategických řídicích panelů a technických zpráv. Provozní specialisté vyzbrojení těmito důležitými informacemi mohou proaktivně zjišťovat poklesy výkonu, problémy s kapacitou a narušení úrovně služeb.

V kombinaci s balíkem EMC Ionix IT Operations Intelligence pomáhá APG Software Suite zákazníkům zjednodušit monitorování a správu poruch a výkonu, a tím zlepšit poskytování služeb. Spojení těchto dvou řešení také odstraňuje dvojitý průzkum sítě a problémy se synchronizací.

"Díky přidání APG Software Suite do programu EMC Select může EMC nyní nabízet svým zákazníkům nejlepší výkon sítě ve své třídě a řešení správy úrovně služeb," řekl Matt Mainstruck, ředitel programu EMC Select.

"Zákazníci EMC Ionix si mohou nainstalovat APG ve spojení se svým řešením EMC Ionix," řekl Nicolas Souty, viceprezident a technologický ředitel společnosti Watch4net. "Během několika minut jsou k dispozici stovky zpráv a reportů v reálném čase, což poskytuje komplexní přehled o celé spravované infrastruktuře."

APG Software Suite podává zprávy o :

Watch4net je předním poskytovatelem softwaru pro zajištění výkonu a služeb, pomáhajícího dodavatelům služeb, mobilním operátorům a podnikům nabízet nejlepší kvalitu služeb za nejnižší možné ceny. Společnost Watch4net byla založena v roce 2000, a má pobočky v Kanadě, Anglii a Německu.

Další články k tématům - APG - cloud - EMC - Ethernet - MPLS - Select - SLA - Suite - watch4net - Matt Mainstruck - Nicolas Souty

Článek ze dne 17. ledna 2011 - pondělí

Další články od ITPOINT.CZ