logo

RAW program aktuálně pro Telecom Italia Mobile, O2, Proximus a Optus

Italská společnost Buongiorno, světová jednička v mobilní zábavě oznamuje, že její RAW program, založený na platformě IMM (Intelligent Mobile Marketer - Inteligentní prodejce mobilních služeb) je nyní k dispozici v celé Evropě prostřednictvím partnerství s několika mobilními operátory.

V roce 2007 spustila společnost Buongiorno službu zaměřenou na řízení vztahů se zákazníky (CRM), kterou nazvala WET. Tuto službu začala jako první poskytovat firmě Optus v Austrálii. O dva roky později, v únoru 2009, oznámila společnost Buongiorno spuštění další úspěšné a moderní služby pro předplatitele mobilních služeb firmy O2 ve Velké Británii. Tato služba se jmenovala "Top-Up Surprises - Dolijte si překvapení".

V listopadu 2009 firma Buongiorno úspěšně implementovala službu "Ricarica e Vinci", jejímž cílem bylo zkonsolidovat mobilní služby operátora a zvýšit průměrnou útratu na zákazníka, pro předplatitele služby TIM. V únoru 2010 firma Buongiorno spustila moderní věrnostní program pro předplatitele služby Proximus mobilního operátora Belgacom. Tento věrnostní program, který se jmenuje Play&Gold (Hra a zlato) je dalším pokračováním rozšiřování platformy RAW po celé Evropě.

Buongiorno, jako světová jednička v mobilní zábavě, vlastní technologie a know-how, které mobilním operátorům umožní zlepšit své systémy pro řízení vztahů se zákazníky (CRM). Operátoři, kteří si nainstalují řešení RAW (Dobij a vyhraj - Recharge and Win) firmy Buongiorno, získají v reálném čase informace, které jim pomohou lépe poznat jejich zákazníky, ocenit jejich věrnost s pomocí cen, udělovaných okamžitě, a na oplátku si tak zákazníky udržet a dosáhnout jejich větší spokojenosti.

Stejně jako ostatní inovativní CRM platformy, hraje i platforma RAW stále důležitější roli v nabídkách mobilních operátorů. Kvůli zostřené konkurenci a neustále se měnícím ekonomickým podmínkám, operátoři ve stále větší míře hledají způsob, jakým ocenit a udržet si důležité zákazníky. Jednou z těchto cest je dát zákazníky na první místo a posílit přímou komunikaci s nimi.

Adhish Kulkarni, ředitel pro produkty a CRM systémy ve společnosti Buongiorno, řekl : "Na evropském trhu mobilních operátorů vidíme potřebu a snahu našich partnerů odlišit se od konkurence a odměňovat své zákazníky. Společnost Buongiorno investovala do vytvoření jedinečné CRM platformy a tato investice nám nyní umožnila stát se specializovaným partnerem pro CRM. Díky tomu nyní náš systém dodáváme stále širšímu spektru mobilních operátorů, kterým nabízíme shora uvedené programy a služby, jejichž cílem je zvýšit průměrnou útratu na jednoho zákazníka a posílit zákaznickou věrnost a spokojenost."

Buongiorno Group je světovou jedničkou v mobilní zábavě. Firma spoléhá na svou silnou mezinárodní základnu, kde provozuje 24 poboček v 57 zemích světa na 5 světadílech a úzce spolupracuje s více než 200 zákazníky, mezi které patří více než 130 poskytovatelů telekomunikačních služeb, kteří obsluhují přes dvě miliardy zákazníků, používajících mobilní telefony.

Další články k tématům - CRM - mobilní - operátor - služby - zábava - Adhish Kulkarni

Článek ze dne 2. června 2010 - středa

Další články od ITPOINT.CZ

iPad a iPhone se zpravodajstvím ČTK

CGAP rozšiřuje přístup k elektronickému bankovnictví těm nejchudším

Parental Bourder: čip pro dokonalou rodičovskou kontrolu přístupu na web

Psion Omnii: nová modulární mobilní počítačová platforma

EXACT IT Challenge a Avnet Team Challenge 2010 na horských kolech znají vítěze

miniCASTER: živé vysílání na webu s jakoukoli kamerou

Pro sportovce: Nike+ GPS App pro iPhone i iPod touch

PosAm je dodavatelem nejvýznamnějšího evropského projektu eHealth

Nová verze klientů NCP IPsec Clients pro OS Juniper je v prodeji

Kindle, elektronické čtečka knih láme rekordy prodeje na Amazon.com

Internetové adresy IPv4 budou vyčerpány za méně než 1 rok

Širokopásmový přístup k internetu pro cestující za letu

3D technologie od RealD pro 200 evropských kinosálů

Strategická aliance mezi Juniper Networks a NCP Engineering

Doménová jména s diakritikou IDN.tel

RAW program aktuálně pro Telecom Italia Mobile, O2, Proximus a Optus

Východní Evropa přebírá kontrolu nad VoIP

Státní správa v mobilu

Google Book Search, vedle nezměrných výhod nese i riziko porušování autorských práv

Aplikace My.tel pro operační systém Android, zdarma na e-shopu Android Market

Sensormatic Ultra Tag, senzomatické štítky ochrání zboží před zloději

AMPRER 2010 se blíží

Telnic spouští registraci doménových jmen s diakritikou v šestnácti jazycích

Corporate Software Inspector 4.0 byl integrován do aplikací Microsoft

Nová řada skenerů KODAK i4000 je přeborníkem v procesu snímání dokumentů

EtherHaul zvýší výkon sítě a sníží provozní náklady až o 80 %

Mini Seedcamp

Konvergence, naděje pro telekomunikační průmysl

Laserové útoky na civilní letadla v Praze Ruzyni