logo

Software pro třídní výuku s novými komponenty audio monitoringu od NetSupport

Specialista na vzdělávací software a nositel ocenění 2009 BETT ICT vývozce roku, NetSupport, opět odpovídá na výzvy moderní třídy tím, že přináší NetSupport School v10.5.

V této multimediální době, kdy počítačové vzdělávání je naprosto běžnou záležitostí a některé oblasti se bez užívání počítačů dokonce neobejdou, potřebují učitelé vhodné řídící nástroje, aby zajistili, že studenti technologie využívají skutečně k zamýšleným účelům. Tradiční ICT a v rostoucí míře i výuka jazyků jsou specifickými oblastmi, kde pozornost studentů může být snadno rozptýlena.

Jednička na trhu v řešení třídního managementu, NetSupport School, pomáhá učitelům bezkonkurenční škálou nástrojů PC Monitoringu a Kontroly. V této nové verzi produkt rozšiřuje své schopnosti ve výše zmíněné oblasti tím, že přidává Audio Monitoring. Vizuální sledování činností studentů je jedna věc, ale můžete si být v hodině jazyků vedené na počítači jisti, že sestudenti skutečně věnují zdokonalování svých francouzských vědomostí namísto poslouchání nejnovějších hudebních žebříčků ?

Naprosto jasné ikony studentů učitelům umožňují pohled na aktivitu třídy v reálném čase, kdy každá ikona zobrazuje vizuální indikátory ukazující, které počítače mají aktivní audio a/nebo mikrofon. Učitel následně může poslouchat jednotlivé studenty, aby zjistil, zda se skutečně věnují úkolu (či nikoliv), a pokud je třeba, vést individuální chat se zvoleným studentem, aniž by rušil zbytek třídy. Inovativní prvky nahrávání a přehrávání umožňují uložení klíčových bodů a opětovné přehrání studentovi nebo celé třídě.

Nástrojová lišta NetSupport School vyhrazená studentovi se u studentů ukázala jako velmi oblíbená. Nyní je program spíše, než jako nástroj "špehování", přijímán jako spolupracující aplikace ku prospěchu studentů i učitelů. Ve verzi 10.50 nástrojová lišta studentům nabízí ještě vyšší funkčnost.

Aby učitelé ušetřili čas, který museli trávit vysvětlováním studentům, kde jsou uloženy pracovní složky pro danou hodinu, nebo odblokováním jednotlivých uzamčených počítačů, mohou nyní jen přidat “link” pro daná data přímo na nástrojovou lištu studenta.

Verze 10.5 přidává také vylepšené připojení k sítím, dále představuje novou možnost “připojení k místnosti” a vylepšuje podporu pro prostředí koncového serveru a tenkého klienta.

Při zavádění produktu Matt Jones, vedoucí oddělení vzdělávání ve společnosti NetSupport, potvrdil, že společnost přes ekonomické klima nespí na vavřínech : "Naši klienti si mohou být jisti, že nebudeme využívat současné zpomalení ekonomiky jako omluvu pro omezení naší strategie rozvoje. I nadále pokračujeme v investování do aktualizací našich produktů na trhu. Zavádění nové technologie do vzdělávání nejeví žádné známky zpomalení a je tedy nanejvýš důležité, abychom pokračovali ve vývoji našich produktů tak, aby plnili každodenní úkoly ve školách, na univerzitách a v dalších vzdělávacích institucích a podporovaly jejich stále více sofistikované IT struktury".

Společnost Communications Group s.r.o. (TCG) je distributorem produktů NetSupport pro Českou republiku. TCG je zodpovědná za prodej, podporu, údržbu a lokalizaci NetSupport software v České republice.

NetSupport se specializuje na vývoj komerčního softwaru pro řízení a podporu místních a rozsáhlých počítačových sítí. Vlajkovými loděmi této společnosti jsou velmi úspěšné programové balíky NetSupport Manager Remote Control and PC Management (Dálkové řízení správy a řízení PC), NetSupport DNA, které nabízejí pokročilou správu aktiv podniku, dále NetSupport School, což je přední interaktivní výukový a školící program, a NetSupport Protect, pokročilé zabezpečení počítače a konečného uživatele.

NetSupport a jeho odvozeniny se prodávají po celém světě a v mnoha zemích se těší vedoucímu postavení na trhu. Byly již instalovány na více než 7 milionech počítačů. NetSupport je také považován za jednu z nejrychleji se rozvíjející společnost zabývající se technologiemi v EU, za posledních 6 let obdržel každý rok Deloitte & Touche Fast 50 Awards a nedávno byl ve Velké Británii zvolen #1 UK Technology Exporter (European Technology Forum).

NetSupport je členem BESA a byl jmenován ICT vývozcem roku 2009 BETT Awards.

Další články k tématům - Awards - BETT - ICT - NetSupport - PC - počítačů - podporu - School - software - studentům - TCG - vzdělávání - Matt Jones

Článek ze dne 15. října 2009 - čtvrtek

Další články od ITPOINT.CZ

Sourcefire oznamuje veřejnou dostupnost systému 3D System 4.9

FrontRange Solutions oznamuje partnerství se společností NetGuard

Využijte možná poslední vlnu dotací z EU na pořízení informačního systému

Blancco expanduje do východní Evropy

Zasadí Senát KO poplatkům

MINI COYOTE nyní funguje téměř po celé Evropě

Seiko Instruments představuje novou řadu kompaktních tiskáren

Mobileye C2-170, revoluční bezpečnostní systém

Rodina ekonomických systémů DUNA se rozrostla

Belkin stahuje z prodeje přehrávače a FM rádia TuneBase

iPA 280, Ingenico představuje nejvyspělejší platební PDA na světě

Společnost Zlín Net, a. s. prodána

Procesory ARMADA pro novou generaci mobilních telefonů a inteligentních periferních zařízení

Software pro třídní výuku s novými komponenty audio monitoringu od NetSupport

FlyNet, Lufthansa zavádí internetové připojení na palubách letadel

Návrh na zrušení rozhlasových a televizních poplatků získal podporu mediální komise

Datové schránky, neznalost neomlouvá

Mozilla DevDay se uskuteční v Praze tento říjen

eventIS vytvořila nový software pro správu videa na vyžádání pro UPC

Sygic nabízí v obchodě Apple iTunes navigaci pro nový model iPhone 3GS

Panda Antivirus

OVH, evropský poskytovatel webhostingu, zahajuje svoji činnost v ČR

Yahoo! Web Analytics ve verzi 9.5 spuštěny u eMerite.cz

Kosmické technologie pro váš mobil

Pomohou twitternauti k vyšší účasti v eurovolbách ?

Global Payments Europe podepsala novou smlouvu s Komerční bankou

Počet odposlechů klesl oproti roku 2004 o téměř 50 %

100 nejhodnotnějších značek světa stojí nyní celkem dva biliony dolarů

Šrotovné na počítače

Microsoft udělil Sunnysoftu titul Gold Certified Partner

Fixní telekomunikační operátoři žádají o řešení současné nerovnovážné regulace trhu

Wyse nabízí optimální úroveň virtualizace pro uživatele VMware View

Center Systems navazuje na činnost v oblasti kabinových rádiových systémů

Geocaching kdekoli na vašem telefonu iPhone

AnyDATA Corporation představuje inteligentní telefony podporující 3G sítě v celosvětovém měřítku

Nový samoobslužný hlasový portál usnadňuje zákazníkům IKEA nákup nábytku

MySpace Mobile spustí nové internetové stránky pro mobilní aplikace

Mobilní bankovnictví pro oblasti, kde nejsou banky a finanční krize

Vysokokapacitní broadbandové bezdrátové řešení pro 16 E1/T1

Avaya představuje kalkulátor úspory energie