logo Canon CZ s.r.o.
Jennifer Kolloczek

Jennifer Kolloczek

Evropská ředitelka pro plánování, marketing a inovace oddělení produkčního tisku společnosti Canon Europe

LinkedIn

Nová řada tiskáren imagePROGRAF TM nastavuje laťku pro kompaktní víceúčelové velkoformátové tiskárny a vytváří neuvěřitelně zářivé výtisky při malých rozměrech a nižší hlučnosti.

Bez ohledu na velikost firmy a omezené prostory můžete nyní pohodlně vytvářet širokou škálu tiskových aplikací, které by se musely jinak zadávat externím dodavatelům, od výkresů CAD až po plakáty a maloobchodní prodejní materiály, a zvýšit tak produktivitu a efektivitu bez zhoršení kvality.

Velkoformátový tisk aplikací zadává řada maloobchodních firem, vzdělávacích institucí a podniků v oblasti pohostinství externím dodavatelům. Roste však potřeba příležitostného tisku, který je rychlejší, levnější a pohodlnější přímo na místě.

Tiskárna imagePROGRAF TC-20M je navržena tak, aby se snadno používala a aby šetřila místo - nabízí plochý skener, podporu tisku z USB a také bezdrátový tisk prostřednictvím mobilní aplikace.

Díky tomu nepotřebují uživatelé počítač, mohou používat funkce tisku a kopírování přímo prostřednictvím panelu obsluhy.

I když se v odvětví digitálního tisku soustředí pozornost spíše na barevný tisk, černobílý tisk bude i nadále představovat významnou část celkového objemu tisku, a to jak nyní, tak i v následujících letech. Mnoho poskytovatelů veřejných služeb a interních tiskáren potřebuje pro tisk dokumentů, u nichž je včasné dodání zásadní, odolnou monochromatickou tiskárnu, která zajistí kvalitu, produktivitu a snadné použití.

Od svého uvedení na trh v roce 2017 si tiskárnu série varioPRINT 140 oblíbily tisíce uživatelů v regionu EMEA pro spolehlivý vklad do svých produkčních schopností. Zavedením možnosti dočasného navýšení rychlosti reagujeme na rostoucí problém předvídání objemu výroby.

Větší flexibilita umožňuje zákazníkům investovat s jistotou, protože vědí, že mohou využít dodatečnou kapacitu během výrobních špiček.