logo Canon CZ s.r.o.
Jennifer Kolloczek

Jennifer Kolloczek

Evropská ředitelka pro plánování, marketing a inovace oddělení produkčního tisku společnosti Canon Europe

LinkedIn

Trvalé úsilí společnosti Canon o inovace se týká všech kategorií produkčního tisku. Monochromatické tištěné dokumenty jsou důležitou a zásadní formou tiskové komunikace. V této oblasti i nadále vzrůstá objem produkce malých nákladů či digitálních knih a trendem je využití v aplikacích, jako je direct mail.

Naše vlajková loď monochromatických tiskových strojů řady varioPRINT 6000 TITAN, která se vyznačuje výjimečnou spolehlivostí, přináší kvalitu a energetickou účinnost. Získala si důvěru většiny poskytovatelů tiskových služeb, kteří investují do tiskových strojů s rychlostí 200 a více stran za minutu, a od svého uvedení na trh si zajistila vedoucí podíl v tomto segmentu.

Tiskárna varioPRINT řady 6000 TITAN je ideálním monochromatickým tiskovým strojem pro velkoobjemové provozy, které vytvářejí aplikace jako je komerční, knižní, vzdělávací, volební, transakční nebo bezpečnostní tisk - je to dříč, který vždy zajistí nekompromisní kvalitu a produktivitu.

Nová řada tiskáren imagePROGRAF TM nastavuje laťku pro kompaktní víceúčelové velkoformátové tiskárny a vytváří neuvěřitelně zářivé výtisky při malých rozměrech a nižší hlučnosti.

Bez ohledu na velikost firmy a omezené prostory můžete nyní pohodlně vytvářet širokou škálu tiskových aplikací, které by se musely jinak zadávat externím dodavatelům, od výkresů CAD až po plakáty a maloobchodní prodejní materiály, a zvýšit tak produktivitu a efektivitu bez zhoršení kvality.

Velkoformátový tisk aplikací zadává řada maloobchodních firem, vzdělávacích institucí a podniků v oblasti pohostinství externím dodavatelům. Roste však potřeba příležitostného tisku, který je rychlejší, levnější a pohodlnější přímo na místě.

Tiskárna imagePROGRAF TC-20M je navržena tak, aby se snadno používala a aby šetřila místo - nabízí plochý skener, podporu tisku z USB a také bezdrátový tisk prostřednictvím mobilní aplikace.

Díky tomu nepotřebují uživatelé počítač, mohou používat funkce tisku a kopírování přímo prostřednictvím panelu obsluhy.

I když se v odvětví digitálního tisku soustředí pozornost spíše na barevný tisk, černobílý tisk bude i nadále představovat významnou část celkového objemu tisku, a to jak nyní, tak i v následujících letech. Mnoho poskytovatelů veřejných služeb a interních tiskáren potřebuje pro tisk dokumentů, u nichž je včasné dodání zásadní, odolnou monochromatickou tiskárnu, která zajistí kvalitu, produktivitu a snadné použití.

Od svého uvedení na trh v roce 2017 si tiskárnu série varioPRINT 140 oblíbily tisíce uživatelů v regionu EMEA pro spolehlivý vklad do svých produkčních schopností. Zavedením možnosti dočasného navýšení rychlosti reagujeme na rostoucí problém předvídání objemu výroby.

Větší flexibilita umožňuje zákazníkům investovat s jistotou, protože vědí, že mohou využít dodatečnou kapacitu během výrobních špiček.