logo Canon CZ s.r.o.
Taz Nakamasu

Taz Nakamasu

Výkonný viceprezident divize B2B Document Solutions společnosti Canon Europe

LinkedIn

S tím, jak podniky začínají znovu otevírat své kanceláře, zavádějí mnohé z nich nové, více hybridní pracovní prostředí, které vyžaduje flexibilní přístup umožňující zaměstnancům pohybovat se mezi jednotlivými pracovními prostředími. Proto sílí volání po řešeních, která lidem umožní přístup k dokumentům a jejich sdílení bez ohledu na to, kde se fyzicky nacházejí.

Naše produktové portfolio již vyhovuje nejrůznějším formám hybridní práce a tyto nejnovější přírůstky to jen umocňují. Udržet si přehled o rostoucích a měnících se potřebách našich zákazníků je nesmírně důležité, stejně jako vývoj našeho portfolia, díky němuž můžeme jejich očekávání nejen splnit, ale i překonat.

Po již avizovaných letošních vylepšeních našich A3 multifukčních zařízeních nám další inovace, které přinášejí modely sérií imageRUNNER C3226i a imageRUNNER ADVANCE DX C3800, umožňují nabídnout kompletní sadu výkonných, bezpečných barevných zařízení formátu A3, která podporují podniky všech velikostí při přechodu na nové způsoby práce.