logo Canon CZ s.r.o.

Jennifer Kolloczek

Evropská ředitelka pro plánování, marketing a inovace oddělení produkčního tisku společnosti Canon Europe

Jennifer Kolloczek - Canon CZ s.r.o.logo Canon CZ s.r.o.LinkedIn

Trvalé úsilí společnosti Canon o inovace se týká všech kategorií produkčního tisku. Monochromatické tištěné dokumenty jsou důležitou a zásadní formou tiskové komunikace. V této oblasti i nadále vzrůstá objem produkce malých nákladů či digitálních knih a trendem je využití v aplikacích, jako je direct mail.

Naše vlajková loď monochromatických tiskových strojů řady varioPRINT 6000 TITAN, která se vyznačuje výjimečnou spolehlivostí, přináší kvalitu a energetickou účinnost. Získala si důvěru většiny poskytovatelů tiskových služeb, kteří investují do tiskových strojů s rychlostí 200 a více stran za minutu, a od svého uvedení na trh si zajistila vedoucí podíl v tomto segmentu.

Tiskárna varioPRINT řady 6000 TITAN je ideálním monochromatickým tiskovým strojem pro velkoobjemové provozy, které vytvářejí aplikace jako je komerční, knižní, vzdělávací, volební, transakční nebo bezpečnostní tisk - je to dříč, který vždy zajistí nekompromisní kvalitu a produktivitu.

Eva Kučmášová

Corporate Communications & Marketing Services Manager

Eva Kučmášová - Canon CZ s.r.o.logo Canon CZ s.r.o.LinkedIn

Obecně lze říct, že udržitelnost je v českých firmách asociována hlavně se společensky odpovědným chováním. Ekonomicky náročnější možnosti byly označeny výrazně méně často. Malé povědomí o možnostech cirkulární ekonomiky nás velmi nemile překvapilo.

Je pozitivní, že mezi nejúčinnějšími nástroji udržitelnosti se umístila digitalizace firemních procesů, protože právě to je oblast, které se dlouhodobě věnujeme a kde nabízíme firmám komplexní balíček služeb.

Je vidět, že si důležitost tohoto procesu nejen z hlediska efektivity práce, ale i péče o životní prostředí uvědomuje čím dál více podniků.

Mathew Faulkner

Marketing Senior Manager - Canon EMEA

Mathew Faulkner - Canon CZ s.r.o.logo Canon CZ s.r.o.LinkedIn

Úspěšné představení řady Colorado M, která nabízí škálovatelnost a možnost použití bílého inkoustu, vyvolalo na trhu skutečný rozruch a podstatně rozšířilo možnosti použití pro naše zákazníky. S touto rozšířenou zárukou si nyní naši zákazníci a partneři mohou být jisti, že je o údržbu postaráno díky plné záruce na potřebné díly a tiskové hlavy.

Zákazníci mohou využívat výhod vysoké doby provozuschopnosti tiskárny a konzistentního tiskového výstupu a soustředit se na spokojenost odběratelů tisku a rozvoj svého podnikání.

Jennifer Kolloczek

Evropská ředitelka pro plánování, marketing a inovace oddělení produkčního tisku společnosti Canon Europe

Jennifer Kolloczek - Canon CZ s.r.o.logo Canon CZ s.r.o.LinkedIn

Nová řada tiskáren imagePROGRAF TM nastavuje laťku pro kompaktní víceúčelové velkoformátové tiskárny a vytváří neuvěřitelně zářivé výtisky při malých rozměrech a nižší hlučnosti.

Bez ohledu na velikost firmy a omezené prostory můžete nyní pohodlně vytvářet širokou škálu tiskových aplikací, které by se musely jinak zadávat externím dodavatelům, od výkresů CAD až po plakáty a maloobchodní prodejní materiály, a zvýšit tak produktivitu a efektivitu bez zhoršení kvality.

Eva Kučmášová

Corporate Communications & Marketing Services Manager

Eva Kučmášová - Canon CZ s.r.o.logo Canon CZ s.r.o.LinkedIn

Návštěvníkům veletrhu Reklama Polygraf Obaly 2023 budeme k dispozici po celou dobu konání akce a rádi poradíme všem profesionálům s výběrem vhodné tiskárny, která se přizpůsobí i nejnáročnějším požadavkům v oblasti reklamní výroby i polygrafie.

Na své si u nás ale přijdou i lidé, kteří hledají řešení pro náročná kancelářská prostředí a výrobu.

Stránka 1/7 Další >