logo

800374679, bezplatná zelená linka pro e-shopy oXy Online

Pro všechny nové potenciální zákazníky zprovoznila firma oXy Online bezplatnou zelenou linku 800 ESHOPY - 800374679, kde každému volajícímu podá odborně vyškolený personál veškeré informace nezbytné pro start v oblasti internetového prodeje.

Bezplatná linka má být užitečná především pro všechny potenciální zájemce o vlastní e-shop. "Chceme usnadnit zákazníkům přístup k informacím a nabídnout jim řešení, které je obvyklé ve všech vyspělých zemích. Zprovoznění linky 800 ESHOPY je vedle již probíhající kampaně Vydělávejte již na podzim nabízející internetový obchod za 990 Kč, další akcí zpřístupňující podnikání na internetu," sdělil marketingový manažer firmy oXy Online Roman Kraut.

Internetový prodej měl a má i přes nedávnou ekonomickou krizi jako jedna z mála odvětví na trhu rostoucí tendenci. Společnost oXy Online se snaží podporovat všechny začínající internetové prodejce a dodává na český trh profesionální e-shopy a internetové prodejní systémy. "Patříme mezi lídry v oblasti internetových prodejních systémů na českém trhu, naše e-shopová řešení byla opakovaně oceněna Křišťálovou lupou. Špičkový servis je to, co nás odlišuje od konkurence a chceme jej poskytovat všem našim zákazníkům bez rozdílu," doplnil Kraut.

Další články k tématům - 800374679 - eshop - Roman Kraut

Článek ze dne 26. července 2010 - pondělí

Další články od oXy Online s.r.o.