logo

oXySHOP představen na prestižním IBM Symposiu

Společnost oXy Online dostala možnost vystoupit jako jeden z předních českých IBM Lotus partnerů na vrcholném setkání Lotus Symposium 2009. Akce se konala 2. června v hotelu Hilton v Praze.

Hlavním tématem konference bylo uvedení české verze Lotus Notes 8.5 na trh, společnost oXy Online přispěla s informacemi o velkých internetových obchodech, realizovaných na platformě Lotus Notes.

Dopoledním programem konference IBM Lotus Symposium 2009 byly především novinky Lotus Software : uvedení české verze Lotus Notes 8.5 na trh, novinky z Lotus Quickr, Sametime & UCC, Lotus Connection a také webové řešení od společnosti IBM.

Odpolední program konference byl vyhrazen partnerům. „Hlavním důvodem naší účasti na tomto symposiu bylo představení našeho e-commerce řešení oXySHOP“ přiblížil ředitel společnosti oXy Online Zdeněk Michálek ve svém vystoupení s názvem "Velké internetové obchody v české praxi, aneb když Lotus Notes a Domino pohánějí CzechComputer.cz".

"Chtěli jsme poukázat na to, že existují i takové soudobé české internetové obchody, které disponují rozsáhlými možnostmi pro práci s komunitami, mají v sobě zabudovány prvky umělé inteligence a jsou úzce navázány na firemní procesy a ERP. Jedním z nich je i náš systém oXySHOP, který intenzivně využívá právě platformu Lotus Notes a Lotus Domino," vysvětlil ředitel.

Společnost oXy Online se tak představila komunitě uživatelů systémů IBM Lotus a nechala je nahlédnout pod pokličku elektronického obchodování, e-commerce a práce se zákaznickými komunitami. "Snažili jsme se na příkladu konkrétní problematiky poukázat na to, jak v této oblasti postupovat a jak úspěšně řešit systém elektronického obchodování i u těch největších projektů, tedy u e-shopů se statisíci zákazníky a desetitisíci až statisíci produkty," doplnil konzultant oXy Online Michal Holoubek, který se konference rovněž zúčastnil.

Další články k tématům - IBM - Lotus - Notes - Online - oXy - Zdeněk Michálek - Michal Holoubek

Článek ze dne 8. června 2009 - pondělí

Další články od oXy Online s.r.o.