logo

Vytvořte originální skin pro e-shop a vyhrajte netbook

Jste grafik, designér nebo si jen rádi hrajete s webovou grafikou ? Pak je tato soutěž s Gigabyte určena právě pro vás. Základním zadáním je vytvořit grafický skin o definované struktuře pro OXID eShop. Soutěž pořádá oXy Online.

Oceníme nejlepší návrhy. Vítězové se mohou těšit na dva netbooky, LCD monitor a další věcné ceny téměř za 40 tisíc korun, které si mezi sebou rozdělí 15 nejlepších návrhů.

Jak se do soutěže přihlásit a pro koho je určena ?

Do soutěže se může přihlásit kdokoliv bez omezení. Podmínkou je pouze grafické cítění a základní znalosti webové grafiky. Abyste se mohli do soutěže zapojit, je třeba se zaregistrovat na diskuzní fórum Světa hardware, kde bude soutěž probíhat a kde jsou také k dispozici kompletní pravidla soutěže a veškeré podklady.

Ceny pro výherce :

1. cena - Netbook Gigabyte T1028X
2. cena - Netbook Gigabyte M1022M
3. cena - 24" LCD Samsung
4. - 5. cena - Flash disk 32 GB
5. - 10. cena - Flash disk 16 GB
10. - 15. cena - Flash disk 8 GB

Sponzor soutěže

Sponzorem soutěže je společnost Gigabyte, jež byla založena v roce 1986 s primárním zaměřením na základní desky. Její záběr se postupně rozšiřoval (na grafické karty, skříně, chlazení ...) a dnes se zabývá i vývojem vlastních notebooků a netbooků, s kterými jsme měli nedávno tu čest se podrobně seznámit v recenzi Gigabyte T1028X a M1022M - speciální netbooky (testované modely představují 1. a 2. cenu pro výherce). Firemní slogan "Upgrade Your Life" (zlepšete svůj život) Vás tak může doprovázet takřka na každém kroku.

Jak má vypadat vítězný návrh a jaká kritéria musí splňovat ?

Skin se skládá ze 4 obrazovek s definovanou strukturou :

Výsledkem jsou čtyři bitmapové nebo vektorové obrázky. Přípustné formáty jsou PSD (Photoshop), AI (Illustrátor), 24-bitová bitmapa. Skin musí splňovat specifikace, musí se jednat o původní vlastní tvorbu a splňovat minimální kvalitativní úroveň.

Jak bude soutěž probíhat ?

Soutěž je dvoukolová, v 1. kole dojde k nominaci návrhů do soutěže porotou, v 2. kole budou hlasovat čtenáři serverů Svět hardware, TV Freak a Digimanie pro jeden z 15 nejlepších. Výsledky hlasování rozhodnou o konečném pořadí.

Termíny :

Podmínky účasti v soutěži

Podmínkou účasti je vytvoření autorského díla. Účastí v soutěži uděluje soutěžící pořadatelům bezúplatně nevýhradní a časově neomezené právo Dílo užít všemi způsoby definovanými v § 12 a násl. zákona č. 121/2000 Sb. Soutěžící dále účastí v soutěži prohlašuje, že práva k užití díla mu patří a že ručí za škody, které by Pořadatelům vznikly v důsledku nepravdivosti tohoto prohlášení, nebo v důsledku nerespektování autorských práv ze strany autora.

Další články k tématům - cena - disk - Flash - GB - gigabyte - grafické - hardware - LCD - M1022M - netbook - skin - soutěž - T1028X

Článek ze dne 4. prosince 2009 - pátek

Další články od oXy Online s.r.o.