logo oXy Online s.r.o.

SEO URL modul za korunu ke každému OXID eShopu

Noví zákazníci a zájemci o e-shop mají nyní ideální příležitost získat OXID eShop se speciálním bonusem - modulem rozšířeného SEO URL za pouhou jednu korunu. Dostanou tak nejen stabilní a osvědčený internetový prodejní systém, ale také speciální modul, který jim pomůže vydobýt ještě lepší pozice ve vyhledávačích.

Společnost oXy Online se rozhodla vyjít vstříc všem svým zákazníkům, kteří si za svůj systém vybrali OXID eShop Professional Edition. Jako dárek dostanou k e-shopu bonus, modul rozšířeného SEO URL téměř zdarma.

"Chceme zákazníkům pomoci rychleji nastartovat jejich internetové podnikání a zlepšit jejich umístění v internetových vyhledávačích," uvedl ředitel divize eSales Petr Uttendorfský. OXID eShop pracuje s metatagy, se správnými tagy v nadpisech, při tvorbě e-shopu je používán validní kód. Šablony respektují standardy používané při tvorbě webu a maximálně napomáhají optimalizaci a umísťování e-shopu ve vyhledávačích.

Modul SEO URL dokáže vytvářet optimalizované webové adresy a perfektně čitelné krátké odkazy, nezbytné pro vyhledávací roboty a pro dokonalou SEO optimalizaci e-shopu.

"Samostatně tento modul přijde na patnáct tisíc korun. My jsme se jej rozhodli dávat novým zákazníkům za symbolickou cenu jedné koruny, protože optimalizaci považujeme v dnešní době již za nezbytnost při zprovoznění jakéhokoliv nového e-shopu," sdělil obchodní ředitel společnosti Štěpán Mrázek. Výsledkem nasazení tohoto prémiového modulu tak je i vyšší ohodnocení internetového obchodu ve vyhledávačích jako je Seznam, Google, Centrum a další.

Kromě pěkných URL adres mohou zákazníci individuálně zadávat vlastní popis pro vyhledávače u každého produktu a zvolit si pro něj zvláštní klíčová slova nebo mohou tyto vlastnosti nechat automaticky definovat samotným modulem. "Díky tomu mají větší šanci na lepší pozici v produktových vyhledávačích a na celkové zvýšení rychlosti nalezení produktu skrze vyhledávače, doplnil Uttendorfský.

Článek oXy Online s.r.o. ze dne pátek 10. října 2008

Další články od oXy Online s.r.o.