logo oXy Online s.r.o.

Nový web oxyshop.cz a rebranding produktů oXyShop X5, X7 a Ready2Go

oXy Online představuje své systémy v novém kabátě - nejde jen o nová jména stávajících produktů, ale také o technologické inovace, které změně jmen předcházely. Součástí rebrandingu je spuštění nového produktového webu oxyshop.cz.

Firma oXy Online přikročila k těmto změnám z několika důvodů. "Rozhodli jsme se pro rebranding produktů jednak proto, abychom zákazníkům poskytli přehlednější a srozumitelnější nabídku, jednak jsme tím chtěli vyjádřit rozsah přidané hodnoty, kterou jsme našim produktům během let vývoje dali," uvedl marketingový manažer společnosti Roman Kraut.

Pojmenování e-shopů bylo sjednoceno do jediné produktové řady pod název oXyShop. Nejméně se změna dotkla pronajímaného e-shopu Ready2Go, který nyní nese název oXyShop Ready2Go. OXID eShop Professional Edition má nyní název oXyShop X5. Jádro systému oXyShop X5 stále vychází z německé technologie OXID eShop od společnosti OXID eSales AG, je však obohaceno o množství dalších funkcionalit, čímž výrazně zvyšuje uživatelskou přívětivost pro klienta a nabízí mu bezpočet doplňkových modulů pro snazší obchodování na internetu.

Změna v pojmenování se dotkla i vlajkové lodi společnosti oXy Online, která byla známá pod jménem oXySHOP enterprise. Nyní nese název oXyShop X7 a důvodem k této změně byla nejen přehlednost a postavení produktu v rámci produktové řady, ale také generační obměna oXyShopu X7.

Produktová řada oXyShop Ready2Go, oXyShop X5 a oXyShop X7 nyní představuje nabídku řešení pro všechny, od začínajících ve světě internetového obchodování (Ready2Go), přes náročné zákazníky (oXyShop X5), až po ostřílené internetové profesionály (oXyShop X7).

Změna názvů produktů však nemá žádný vliv na rozsah služeb nebo na řešení poskytovaná stávajícím klientům společnosti. "Servis a služby samozřejmě poskytujeme i nadále ve stejném rozsahu jako doposud, ať už jde o garanci dostupnosti nebo o garanci ochrany investic při přechodu na vyšší řešení," doplnil Roman Kraut.

Další články k tématům - eSales - eShop - inovace - OXID - oXyShop X5 - oXyShop X7 - Ready2Go - rebranding - vývoj - Roman Kraut

Článek oXy Online s.r.o. ze dne středa 22. prosince 2010

Další články od oXy Online s.r.o.