logo

oXySHOP součástí informačních systémů ABRA

ABRA Software a.s. a oXy Online s.r.o. společně oznamují, že podepsaly smlouvu o integraci softwarových produktů ABRA Gx a oXySHOP.

Díky této smlouvě mohou uživatelé systému ABRA provozovat špičkový e-shop ABRA oXySHOP, který je úzce datově integrovaný se všemi ERP systémy ABRA.

"Uživatelé získají přístup k další špičkové technologii, tentokrát v oblasti internetového obchodu" doplňuje marketingový ředitel ABRA Software David Němec.

Platforma oXySHOP patří k nejúspěšnějším českým systémům pro "velké" internetové obchodování. Jeden z největších e-shopů postavených na platformě oXySHOP v České republice, Czech Computer, získal v uplynulých dvou letech (2006, 2007) opakovaně ocenění Křišťálová Lupa v kategorii e-shop od renomovaného odborného IT serveru lupa.cz.

"oXySHOP přináší provozovateli e-shopu množství výhod. Mezi ty patří on-line propojení s informačním systémem, sestavení podle specifických potřeb provozovatele, redakční systém pro obsluhu webové prezentace, přístupová práva a workflow klíčových dokumentů a v neposlední řadě pak okamžitá odezva na veškeré reakce zákazníků e-shopu." dodává obchodní ředitel oXy Online Štěpán Mrázek.

Článek ze dne 19. března 2008 - středa

Další články od oXy Online s.r.o.