logo

Půlroční prvenství Světa hardware

Internetový magazín Svět hardware® potvrzuje svou návštěvností za březen 2008 pozici nejnavštěvovanějšího českého odborného IT serveru ...

Internetový magazín Svět hardware® patří již delší dobu mezi významné stálice českého IT internetu. Více než půl roku si drží pozici nejnavštěvovanějšího českého odborného IT serveru. Podle březnového auditu NetMonitor® dosáhl počet reálných uživatelů Světa hardware čísla 195 670, což opět potvrdilo jeho náskok oproti ostatním tematicky stejně zaměřeným serverům.

Podle údajů Google Analytics navštívilo stránky Světa hardware v březnu 2008 dokonce 323 917 absolutních jedinečných návštěvníků. A to už je důvod k oslavě !

štěvnost Sveta hardware
Zdroj informací : NetMonitor – SPIR – Mediaresearch – Gemius, Google Analytics

"Síla našeho magazínu spočívá v kvalitě informací, které se snažíme našim čtenářům předávat. Ať už jsou to profesionálně zpracovávané recenze, obsáhlé srovnávací testy, zahraniční a domácí zpravodajství, či robustní diskuzní fórum, vše je připravováno s cílem poskytnout čtenářům co nejzajímavější a nejužitečnější tématicky zaměřené informace", komentuje Karel Polívka, publisher internetových médií oXy Online.

Článek ze dne 28. května 2008 - středa

Další články od oXy Online s.r.o.