logo

oXy Online s řešením OXID eShop integračním partnerem ABRA

oXy Online s.r.o. se svým internetovým prodejním řešením OXID eShop, se stala integračním partnerem předního výrobce informačního softwaru ABRA Software a.s.

Pro zákazníky to znamená především větší komfort při práci s e-shopem a informačním systémem ABRA Gx, které jsou nyní mezi sebou úzce propojeny.

Propojení mezi on-line prodejním systémem OXID eShop a informačním systémem ABRA Gx bylo vyvinuto ve spolupráci obou vývojových týmů - ABRA Software a.s. a oXy Online s.r.o. "Vytvořili jsme speciální komunikační rozhraní pro automatický přenos dat, takže oba systémy si mezi sebou dokážou velmi rychle vyměňovat aktuální data," přiblížil ředitel divize eSales z týmu oXy Online Petr Uttendorfský.

Rozhraní dokáže ušetřit spoustu času například se zadáváním popisů produktů, seznamů výrobců, kategorií, práci s objednávkami, fakturami a s dalšími záležitostmi, se kterými se běžně pracuje jak v informačním systému, tak v e-shopu. "Naši klienti tak nemusejí zadávat všechny důležité informace duplicitně, ani je pravidelně aktualizovat v obou systémech. Rozhraní dokáže tyto informace zpracovávat zcela automaticky a pravidelně je aktualizovat dle předem nastavených scénářů," doplnil Uttendorfský.

Propojení OXID eShopu s informačními systémy ABRA Gx je certifikovaným řešením. Podpora pro OXID eShop je ze strany ABRA realizována pomocí instalační sady dodávané na vyžádání. V budoucích verzích ABRA Gx by však měla být instalační sada podle certifikační zprávy integrální běžnou součástí instalace. "Testování podpory a funkčnosti rozhraní probíhalo přímo v naší firmě. V současné době dokončujeme realizaci první desítky e-shopů střední velikosti propojených s nejrůznějšími verzemi informačních systémů ABRA,“" potvrdil ředitel společnosti oXy Online Zdeněk Michálek.

Další články k tématům - ABRA - eShop - Online - OXID - oXy - Petr Uttendorfský - Zdeněk Michálek

Článek ze dne 15. prosince 2008 - pondělí

Další články od oXy Online s.r.o.