logo

Certifikát SWIFTReady Financial EAI pro Software AG

Společnost Software AG získala certifikaci (nejvyšší úroveň) SWIFTReady Financial EAI label pro rok 2011 od Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication (SWIFT).

Pro více než 9500 institucí v 210 zemích představuje toto ocenění ujištění, že mohou využít spolehlivé a bezpečné výměny zpráv s ostatními organizacemi. Software AG toto ocenění získala již po deváté v řadě. Vyhlášení letošních výsledků proběhlo na konferenci SIBOS 2011, která patří mezi největší a nejvýznamnější akce pro finanční sektor.

Finanční instituce po celém světě při svém podnikání provádějí řadu kritických činností, při kterých dochází k toku a procesování finančních dat mezi těmito institucemi a různými třetími stranami. Je pro ně proto nezbytné disponovat flexibilní, přizpůsobitelnou a bezpečnou sítí k výměně takových informací.

S certifikovaným řešením SWIFT je Software AG připravena finančním institucím zabezpečit integraci a propojení jejich stávajících systémů a sítě SWIFT a umožnit jim zároveň optimalizaci aktivit, jako jsou platby, transakce s cennými papíry či obligacemi a obchodní služby.

"Automatizujeme a zlepšujeme klíčové procesy v několika největších bankách ve světě. Mezi naše zákazníky patří víc než 500 finančních institucí, které využívají naše řešení například pro zpracovávání a monitorování plateb", řekl Wolfram Jost - šéf vývoje Software AG. "Jsme potěšeni, že naše řešení byla oceněna a že jsou certifikována na nejvyšší možné úrovni."

Software AG na konferenci SIBOS 2011

Konference SIBOS (kanadské Toronto / září 2011) je jedním z nejlepších míst pro setkání celé škály odborníků z finančního sektoru. Software AG patří v tomto segmentu dlouhodobě k silným hráčům a na konferenci nemůže chybět.

Prezentovaná řešení na konferenci SIBOS 2011:

Další články k tématům - ATM - CEP - Certifikát - EAI - konference - monitoring - SIBOS - SWIFT - Wolfram Jost

Článek ze dne 3. listopadu 2011 - čtvrtek

Další články od SOFTWARE AG, s.r.o.