logo

Software AG představuje publikaci Process-Driven Master Data Management for Dummies

Software AG vydává publikaci Process-Driven Master Data Management For Dummies. Kniha byla sepsána specialisty Software AG a věnuje se unikátnímu procesnímu přístupu při řízení a správě kmenových dat (Master Data Management, MDM).

Pokud se využije tento procesní přístup (Process-Driven MDM), který nabízí Software AG, stává se z řízení a správy kmenových dat jedna z priorit, která spojuje pohledy IT a byznys manažerů, kteří pak mohou docenit přednosti vysoce kvalitních kmenových dat v byznys procesech. Process-Driven Master Data Management For Dummies nastiňuje tradiční MDM techniky a nabízí lepší řešení pro společnosti nebo organizace, aby dosáhly skutečných přínosů. V detailu se také věnuje třem základním pilířům procesně řízeného MDM.

"Organizace si dnes uvědomují, že potřebují čistá a konzistentní data. Ale už neumí nastartovat účelné MDM iniciativy a vyčíslit přidanou hodnotu MDM. Důvodem je, že se na problematiku dívají pouze IT pohledem a jsou zaměřeni pouze na zvyšování kvality dat", říká jeden ze spoluautorů Jignesh Shah, Vice President Business Infrastructure Products & Solutions společnosti Software AG.

"V knize Process-Driven Master Data Management For Dummies vysvětlujeme, proč je účelné MDM víc než jen pouhé čištění databází. Celé je to o větší efektivnosti procesů, a tedy i větší efektivitě činností a podnikání. Publikace vyvrací zažité technické mýty a popisuje nové metodiky, které napřímo provazují MDM iniciativu s lepší efektivitou, profitabilitou a větší spokojeností zákazníků", dodává Jignesh Shah.

Procesní přístup Software AG k řízení a správě kmenových dat podtrhuje, že MDM by mělo vycházet z potřeb lidí z obchodu a že středem by měly být byznys procesy. Vezměme v úvahu například výrobní společnost, která má ve svém inventáři vysoký počet nesprávných produktových kódů. Procesně řízené MDM se zaměří na celý proces objednávání. To znamená, jak MDM může pomoci snížit počet nesprávných objednávek namísto pouhého běžného vyčíslení a vyčistění dat (počet nesprávných kódů).

Cílem procesního MDM je zlepšení byznys procesů identifikováním a zlepšením kvality dat, které se v procesech používají. Procesní MDM tak nabízí jednoduché způsoby, jak jednoduše spočítat návratnost investic a jakým směrem je zacílit.

"Je důležité, že se v publikaci Process-Driven Master Data Management For Dummies věnuje tolik prostoru faktu, že pro efektivní MDM je důležité pracovat jak s byznys procesy, tak s daty", říká Andy Hayler, šéf nezávislé výzkumné společnosti The Information Difference, která se věnuje MDM. "Pro ty, kteří se chtějí věnovat MDM, nabízí tato kniha velmi užitečné rady."

Na knize Process-Driven Master Data Management For Dummies spolupracovali tři experti ze Software AG:

Speciální Software AG vydání publikace Process-Driven Master Data Management For Dummies je k dispozici ke stažení zdarma. Vydavatelem knihy, která vychází v angličtině v brožovaném formátu a ve formě e-knihy, je společnost Wiley Publishing, Inc. Tuto publikaci nabízí exkluzivně společnost Software AG.

Process-Driven Master Data Management For Dummies je čtvrtou publikací v edici For Dummies vydanou ve spolupráci se Software AG.

Ostatní jsou:

Článek ze dne 16. listopadu 2011 - středa

Další články od SOFTWARE AG, s.r.o.