logo

Česká pobočka IDS Scheer se změnila na Software AG

Česká pobočka SOFTWARE AG, s.r.o. od 1.9. 2011 plně převzala společnost IDS Scheer ČR, s.r.o. Lokální spojení poboček je dalším krokem globální akvizice, která byla oznámena v létě 2009. V souvislosti se spojením společností proběhla i změna organizační struktury a širšího vedení.

Česká pobočka SOFTWARE AG, s.r.o. je tak první plně integrovanou pobočkou v regionu střední a východní Evropy. Jednou ze změn, které v lokální pobočce proběhly, je změna a zjednodušení organizační struktury, což lépe odpovídá požadavkům trhu a neustále rostoucí globální skupiny Software AG.

Software AG dnes zaměstnává na 5500 lidí v 70 zemích světa a má více než čtyřicetiletou tradici. Dle Bloomberg Businessweek je sedmou nejrychleji rostoucí technologickou společností ve světě a její produkty se objevují často mezi leadery hodnocení analytických společností, jako jsou Gartner nebo Forrester Research.

Vizí skupiny Software AG je budovat u zákazníků procesní excelenci: Business Process Excelence. Což znamená, že jim je nápomocna při jakýchkoli výzvách, které přináší každodenní podnikání a činnosti organizací. A to za pomoci vlastních nástrojů produktových řad ARIS, webMethods, Adabas & Natural, ale i lokálně dobře zavedeného poradenství divize IDS Scheer Consulting, které bylo posíleno o tradiční služby Software AG Global Consulting Services.

Poradenství s vynikajícími produkty tvoří jedinečnou expertní bázi pro podnikové IT a transformační projekty - od SOA, podnikové architektury, integrací přes outsourcing a podporu či hardware po služby spojené s ERP SAP a další.

Výsledkem jsou flexibilnější a agilnější organizace, které mají jednoznačný přehled o svých činnostech a používají řešení, které vede k nepřežitému zlepšování.

Změny ve vedení společnosti:

Vedení lokální pobočky prošlo zeštíhlením, aby lépe reagovalo na požadavky trhu a kopírovalo organizační strukturu globální společnosti.

Jiří Hejduk

Robert Baxa

Branislav Mikoláško

Martina Zimmermannová

Článek ze dne 26. října 2011 - středa

Další články od SOFTWARE AG, s.r.o.