logo

webMethods Nirvana Messaging 7: platforma pro univerzální messaging

Software AG uvolňuje webMethods Nirvana Messaging - middlewarovou platformu pro univerzální messaging. Jde o nástroj pro zpracování proudů kritických dat (streaming) v reálném čase napříč vlastní organizací, do a z webového prostředí, v cloudových technologiích, na mobilní zařízení a v prostředí "internetu věcí" (Internet of Things).

Obrovskou příležitost představuje pro organizace, které dokáží v reálném čase extrahovat a zpracovat relevantní informace z neustále rostoucích objemů dat. Schopnost analyzovat tyto obrovské objemy dat, které mohou pocházet z různých zdrojů, a distribuce výsledků tisícům klientů budou značnou konkurenční výhodou. Jednotná platforma pro univerzální messaging pak zaručuje efektivitu nákladů i dostatečnou škálovatelnost.

"Není žádný jiný softwarový dodavatel s tak komplexní nabídkou pro messaging v jednom produktu, který by podporoval širokou řadu komunikačních standardů a protokolů pro messaging a internet", řekl Wolfram Jost, šéf vývoje Software AG. "Tahle technologie bude mít zásadní roli při úspěšném a nákladově efektivním naplňování strategií pro cloudy, in-memory, Big Data nebo mobilní computing."

Některá vylepšení verze 7:

webMethods Nirvana Messaging je první integrovaná verze nástroje Nirvana společnosti my-Channels, kterou Software AG koupila v dubnu 2012.

Další články k tématům - cloud - computing - M2M - messaging - platforma - streaming - zdarma - Wolfram Jost

Článek ze dne 26. července 2012 - čtvrtek

Další články od SOFTWARE AG, s.r.o.