logo

Software AG mezi leadery v Magic Quadrant pro technologie SOA governance

Software AG oznámila, že ji společnost Gartner, Inc., umístila v nejnovějším vyhodnocení Magic Quadrant for SOA Governance Technologies. Komplexní řešení governance servisně orientované architektury (SOA) od Software AG nenabízí pouze technologie, ale kombinuje také zkušenosti expertů, které jsou ceněné při realizaci projektů.

Společnost Gartner dále ve své zprávě komentuje: "Trh se SOA Governance se v posledních letech rozvinul a dospěl. U organizací, které již nastartovaly SOA projekty, pozorujeme sofistikovanější přístupy k organizačnímu zajištění a definování vizí při zavádění SOA (např. bezpečnost nebo definování SLA)."

"Narůstá počet zákazníků, kteří zavádí SOA governanci již na počátku svých SOA projektů. ti hledají partnera s komplexní nabídkou a dostatkem technologií, které postihnou celý životní cyklus SOA architektury", říká Wolfram Jost - šéf vývoje a člen vedení Software AG. "Myslíme si, že umístění Software AG v kvadrantu mezi leadery jasně podtrhuje naši schopnost dostát těmto požadavkům jak s našimi produkty a službami, tak odhodláním, aby naši zákazníci byli vždy spokojeni."

Organizace po celém světě používají SOA Governance řešení od Software AG pro zvýšení návratnosti investic do SOA a dosahují výsledků, které vedou k větší konkurenceschopnosti na trhu. Například jedna globální banka si hravě poradí s více než 200 tisíci transakcemi za den, které prochází 200 službami, které lze opětovně využívat.

Nebo jedna evropská telekomunikační společnost, která lépe sladila své investice s potřebami byznysu a spravuje portfolio 7000 služeb v 10 různých byznys odděleních. Anebo jeden globální distributor, který zavedením opětovného využívání služeb snížil čas potřebný na vývoj o 45 procent.

Řešení SOA (Service Oriented Architecture) Governance od Software AG obsahuje ucelený a komplexní balík nástrojů, které se navzájem doplňují a které bez problémů spolupracují.

Nasazení takového balíku je pak nákladově efektivnější. Řešení obsahuje:

V posledním čtvrtletí roku 2011 budou produkty řešení SOA Governance certifikovány pro VMware a Amazon. Umožní se tak jejich nasazení v privátních nebo veřejných cloudech a zákazníci budou moci mít svou infrastrukturu pro SOA governanci připravenou a běžící v řádu dnů.

Software AG očekává zvýšený zájem o takové užití svých produktů v souvislosti s vlnou zavádění cloudových služeb a při "prodloužení" dosahu služeb až k obchodním partnerům a vlastním zákazníkům.

Takové využití pomůže čelit všem výzvám, které představují dodržování SLA (service level agreements), zabezpečení nebo jakákoli vynucení jakékoli politiky při provozu a běhu služeb.

Software AG bude předvádět produkty SOA Governance řešení na Gartner Application Architecture, Development & Integration summitu, který se koná od 29.11. do 1.12. 2011 v Las Vegas.

Další články k tématům - Amazon - Gartner - infrastruktura - SLA - SOA - vývoj - Wolfram Jost

Článek ze dne 31. října 2011 - pondělí

Další články od SOFTWARE AG, s.r.o.