logo

Minigorilla dodá netbooku až 5 hodin života

Novinka od Powertravelleru je určena pro mininotebooky, netbooky a další mobilní digitální zařízení jako jsou PDA, telefony, MP3 přehrávače a iPody.

Sunnysoft, specialista na oblast mobilních řešení, kapesních počítačů, smartphonů a GPS navigací, uvádí na český trh novinku mezi záložními nabíječkami - Minigorillu. Sestřička známější PowerGorilly od Powertravelleru dodá pozoruhodné množství energie mininotebookům, netbookům a mnoha dalším digitálním zařízením.

Minigorilla byla vyvinuta speciálně pro poslední modely netbooků, ale také dokáže dobíjet elektronické knihy, videokamery, mobilní telefony, GPS navigace, kamery a mnoho dalších zařízení. Rozsah napětí pro dobíjení je velmi široký - 8,4 V,  9,5 V,  10, 5 V,  12 V a 19 V. Netbooku tak dokáže dodat energii až na 5 hodin života a mobilní telefon dobije až 9 krát, a to díky kapacitě 9000 mAh.

"Minigorilla je očekávanou novinkou od Powertravelleru, kterou jsme avizovali již v květnu. Patří do řady Gorilla, tedy řady určené především pro notebooky a větší zařízení. Solární nabíječky a powerbanky od Powertravelleru v současnosti patří mezi náš nejprodávanější sortiment," říká Jiří Strouhal, ředitel divize Obchod ve společnosti Sunnysoft s.r.o.

Minigorilla je velice odolná a má laserově leptané gumové hrany. Je dodávána s univerzální AC/redukcí - můžete ji použít ve více než 150 zemích světa, s neoprenovým obalem a kompletní sadou redukcí, tzv. Monkeynuts a Gorillanuts, které umožňují konektivitu většině běžných elektronických zařízení.

Minigorilla má mnoho bezpečnostních prvků zahrnujících ochranu proti zkratu a přebití. Pokud je výstupní napětí (uložené v paměti z předchozího použití) vyšší než povolené napětí nově dobíjeného zařízení, Minigorilla se automaticky vypne. Minigorilla se automaticky vypne po dvou minutách nečinnosti, tedy pokud k ní není připojeno žádné zařízení, nebo v případě, že připojené zařízení je již plně dobito. Zařízení má velmi dlouhou výdrž - i v případě, že ho nepoužijete po dobu jednoho roku, kapacita baterie se sníží o méně než 10 %.

Minigorilla je vybavena LCD obrazovkou, která zobrazuje kapacitu baterie, výstupní napětí a úroveň nabití. Modré podsvícení se automaticky vypíná po 5 sekundách, zařízení tak šetří energii.

Sunnysoft pro lepší orientaci už v květnu spustil specializovaný produktový portál.

Článek ze dne 31. srpna 2009 - pondělí

Další články od Sunnysoft s.r.o.