logo

Sunnysoft potřetí obhájil certifikaci Gold Certified Partner od Microsoftu

Společnost Sunnysoft s.r.o., specialista na oblast mobilních řešení a kapesních počítačů, znovuobhájila v říjnu 2009 statut Gold Certified Partner 2009/2010. Tento statut Sunnysoft získal v oblastech ISV Software solutions a Mobility solutions.

Certifikátem Microsoft udělil Sunnysoftu kompetence, díky nimž může nabízet zákazníkům služby vysoké kvality na základě používaných licencí produktů Microsoft. Významným způsobem také pomáhá společnosti Sunnysoft ke kredibilitě na zahraničních trzích.

"Obhajoba zlatého partnerství pro nás není jen jedním z mnoha dalších, které zákazníkům mnoho neříkají. Tento certifikát je uznáván v branži podnikových systémů a mimo jiné také u velkých výrobců PDA a mobilních zařízení," říká Ing. Martin Strouhal, CEO společnosti Sunnysoft s.r.o. "Zejména proto si partnerství, které představuje pro jeho držitele známku nejvyšší úrovně odborných znalostí s technologiemi Microsoftu, velmi vážíme," dodává Ing. Martin Strouhal.

Certifikaci Microsoft Gold Certified Partner získal Sunnysoft potřetí. Společnost označená jako Microsoft Gold Certified Partner je zárukou profesionality služeb nejvyšší úrovně. Firmy s tímto titulem splňují daná kritéria a jsou schopny plně uspokojit požadavky zákazníků. Gold Certified společnosti musí mimo jiné zaměstnávat odborníky certifikované na Microsoft technologii (Microsoft Certified Professional) a prokázat ještě před vstupem do programu Microsoft Certified Partner svoji odbornost v úspěšně realizovaných projektech. "Gold partner" Microsoftu má například přístup do znalostní databáze Partner Knowledge Base a k řadě dalších zdrojů, jež umožní lépe řešit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

"Naše investice podpoří podnikání a přispěje k rozvoji odborných znalostí i prostředí, které stimuluje inovace. Úspěšnost společnosti Microsoft je neoddělitelná od úspěchu našich partnerů. Budeme-li úzce spolupracovat a vzájemně se od sebe učit, nepochybuji, že se nám podaří naplnit i překonat očekávání našich společných zákazníků," říká Allison L. Watsonová, viceprezidentka Microsoftu pro divizi Worldwide Partner Group.

O titulu Microsoft Gold Certified Partner

Titul Gold je v rámci programu Certified Partner společnosti Microsoft nejvyšším titulem. Uděluje se partnerům poskytujícím služby a řešení na platformách společnosti Microsoft v devíti kategoriích. Certifikovaný partner získá přístup k obsahu webu partnerského programu společnosti Microsoft. Dostane informace potřebné pro plánování podnikání, rozvoj a udržení odbornosti, marketing a poskytování podpory a služeb. Partnerům na úrovni Certified Partner je přístupná široká nabídka zdrojů, nástrojů a obsahu, která jim pomáhá ve všech fázích obchodního cyklu.

Článek ze dne 10. listopadu 2009 - úterý

Další články od Sunnysoft s.r.o.