logo Sunnysoft s.r.o.

Navigon 8410

Nejočekávanější model produktové řady Navigon vyniká realistickým zobrazením města a ulic, designem, přehráváním filmů a je možné k němu dokoupit televizní modul DVB-T.

Sunnysoft, specialista na oblast mobilních řešení, kapesních počítačů, smartphonů a GPS navigací, uvedl dnes na český trh asi nejočekávanější model z produktové řady NAVIGON, a sice Navigon 8410.

Autonavigace Navigon 8410 vyniká řadou funkcí oproti předchozím modulům. Největší novinkou je funkce Foto Real City 3D - realistické zobrazení domů, ulic a celého prostředí města včetně textur omítky domů, přechodů pro chodce i semaforů. V prvopočátcích se dá ovšem očekávat tato funkce u větších měst. Mezi další funkce např. oproti typu 8310 je přehrávání videí (doteď pouze mp3 a prohlížení obrázků) nebo možnost zapojení televizního DVB-T modulu.

Uživatele především zaujme pětipalcový display z minerálního skla, který je v rovině s předním panelem a je orámovaný rámečkem z broušeného nerezu. Je také výjimečně citlivý na dotek. Kromě toho je v Navigonu 8410 integrován TMC přijímač, čímž tedy odpadá nehezký kabel antény, který je obvykle nutno upevnit na přední sklo.

"Výhodou je také aktivní držák této navigace, tedy úchytné zařízení s integrovaným napájením, které nevyžaduje zapojování dalších kabelů," řekl k tomu Mario Petrus, produktový manažer společnosti Sunnysoft. "Co se týče dostupnosti, tak již nyní mohou uživatelé Navigon 8410 předobjednat v našem eshopu," dodává Mario Petrus.

Mezi dalšími funkcemi najdete :

Mapové podklady

Albánie, Andorra, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie, Vatikán.

Další články k tématům - 8410 - 3D - DVB-T - Navigon - TMC - View - Mario Petrus

Článek Sunnysoft s.r.o. ze dne čtvrtek 16. července 2009

Další články od Sunnysoft s.r.o.