logo Sunnysoft s.r.o.

Sunnysoft přichází s elegantními pouzdry pro ženy

Sunnysoft, specialista na oblast mobilních řešení, kapesních počítačů, smartphonů a GPS navigací, přináší kolekci mobilních pouzder určenou především pro ženy.

Značková pouzdra pro PDA a mobily jsou vyrobeny z kvalitní kůže, kovovou karabinkou a v pestré paletě barev. Aktuální kolekce Krusell Edge je určena pro období podzim/zima 2009 a je vyrobena v barvách světle modrá, módní růžová, atypická červená i oranžová a sněhově bílá.

Kožená pouzdra jsou nejen elegantní, ale rovněž praktická, a tak v nastávající sezóně dokonale ochrání mobilní telefon, PDA nebo smartphone před poškrábáním, vlhkem, mrazem a tudíž i sníženým výkonem baterie.

Na zadní straně je umístěna druhá vnější kapsa a kovovým kroužek typu karabinka. K nošení mobilu či PDA v pouzdře lze však využít i přibalenou šňůrku na krk.

Každá žena ocení i záruku, která je v případě těchto pouzder doživotní. Pro větší komunikátory je uvedena řada Krusell LUNA XL, určená zařízením, jako je HTC Touch HD nebo nový Touch Pro 2. Univerzální pouzdra velikosti XL vynikají precizním zpracováním, atraktivním designem a velmi kvalitní kůží.

Další články k tématům - kvalitní - mobilní - PDA - pouzdra

Článek Sunnysoft s.r.o. ze dne čtvrtek 27. srpna 2009

Další články od Sunnysoft s.r.o.