logo

SmartPhone Galaxy Nexus přichází na český trh

Společnost Sunnysoft uvádí do prodeje nový SmartPhone - Galaxy Nexus s novým Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich a HD Super AMOLED displejem. O možnosti odemykat tento přístroj vlastním obličejem se již vedou žhavé debaty.

"Sunnysoft nabídne horkou novinku konce roku v největším množství a očekáváme, že se tento model stane přes noc hitem Vánoc. Do konce roku 2011 se chystáme prodat minimálně 500 kusů tohoto chytrého telefonu", uvedl Michael Horejsek ze Sunnysoftu.

"K úspěchu má tento přístroj ideální předpoklady, protože Galaxy Nexus je dokonalou kombinací špičkového hardwaru a softwaru od předních technologických jedniček společností Samsung a Google. Mezi nejdůležitější přednosti patří kvalitní multi-tasking, podpora grafických karet, podpora NFC a plnohodnotné prohlížení webových stránek", doplňuje Horejsek ze Sunnysoftu.

GALAXY Nexus je vybaven 4,65" HD Super AMOLED displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů a 1.2 GHz dvoujádrovým procesorem. Android 4.0 Ice Cream Sandwich nabízí vylepšené uživatelské rozhraní a nové funkce Android platformy.

Nejvíce diskutovanou novinkou je možnost odemknout telefon svým obličejem. Nexus umí rozpoznat obličej majitele a na základě pozitivní identifikace odemkne telefon.

Prostřednictvím funkce Android Beam mohou uživatelé snadno sdílet stránky, aplikace i videa na krátkou vzdálenost mezi telefony. S aplikací Lidé budete moci elegantně pracovat se sociálními sítěmi.

GALAXY Nexus zprostředkuje okamžitý přístup k softwarovým aktualizacím a novým aplikacím. Smartphone samozřejmě nabízí velké množství Google mobilních služeb, včetně Android Marketu, Gmailu, Map Google 5.0 s 3D mapami a navigací, Google Earth, YouTube, synchronizaci s Kalendářem Google a redesignovanou aplikaci Google+.

Smartphone GALAXY Nexus, jako nástupce modelu Nexus S, se pyšní nadčasovým designem podpořeným beztlačítkovým jemně zakřiveným displejem.

Cena na Sunnysoft.cz je 13990 Kč.

Další články k tématům - 3D - AMOLED - Android - Galaxy - Google - Nexus - NFC - platforma - SmartPhone - telefon - YouTube - Michael Horejsek

Článek ze dne 15. prosince 2011 - čtvrtek

Další články od Sunnysoft s.r.o.