logo Sunnysoft s.r.o.

Samsung i8000 Omnia II přichází na trh

Sunnysoft, specialista na oblast mobilních řešení, kapesních počítačů, smartphonů a GPS navigací, uvádí letošní hit sezóny jako první na český trh - komunikátor Samsung i8000 Omnia II se systémem Windows Mobile 6.5 Professional.

Kapesní počítač nabízí nejmodernější technologie, špičkovou zábavu a řadu nových funkcí, které mohou zájemci dokonce otestovat na všech našich kamenných prodejnách v Praze a Brně.

Samsung i8000 Omnia II Rose Black

Nástupce velmi úspěšného modelu Samsung Omnia i900 udělal oproti předchůdci ohromný skok kupředu a přináší ty nejmodernější technologie a špičkovou výbavu. Omnia v latině znamená še a v arabštině přání. Spojuje vysoce výkonný obsah, stylový design, zábavu, ale i dynamické multimediální zážitky. Vybaven je operačním systémem Windows Mobile 6.5 Professional (Windows Phone), navíc se pyšní uživatelským rozhraním TouchWiz 2, které je patentované přímo společností Samsung.

Windows Mobile 6.5 Professional

Díky operačnímu systému Windows Mobile 6.5 Professional, který nabízí prostor pro mnoho užitečných programů, si každý uživatel může optimálně navolit preferované funkce. Snad každého potěší sada Microsoft Office s nejčastěji využívanými programy Word, Excel a PowerPoint. Odesílání a přijímání e-mailů je možné prostřednictvím Outlooku.

Ohromný displej

Klíčovým prvkem Samsungu i8000 Omnia II Rose Black je její displej. Omnia přichází s největším AMOLED displejem na trhu. A to s úhlopříčkou 3,7" o rozlišení 480x800. Dotykový displej používá odporovou dotykovou vrstvu. Na velmi jemném a skvělém displeji si můžete vychutnat nekonvertované filmy ve formátech DivX, XviD.

5MPx fotoaparát s moderními funkcemi

Samsung i8000 Omnia II nabídne i velmi kvalitní 5MPx CMOS fotoaparát, vybavený nejnovějšími funkcemi jako je autofocus (AF), diodový blesk, natáčení videa o rozlišení 720x480 a dále pak systémy pro detekci obličeje a úsměvu během focení a také režim auto-panorama.

Patentované rozhraní TouchWiz 2

Samsung i8000 Omnia II se pyšní vylepšeným uživatelským rozhraním TouchWiz 2, které navíc podporuje 3D grafiku. To je hlavně využito u multimediálního přehrávače 3D Media Gate, dále u 3D map a v neposlední řadě také u interaktivních 3D her. A samozřejmě funkce přetahování ikon. Toto ovládání lze snadno vypnout.

2 GB paměť s možností rozšíření

Samsung nabízí 2 GB prostoru pro uživatelská data s možností rozšíření paměti přes microSDHC slot.

800Mhz procesor

Srdcem Samsung i8000 Omnia II je svižný procesor s taktem 800 MHz, což je další vylepšení oproti její předchůdkyni. To eliminuje dlouhé prodlevy u jednotlivých úkonů, zajišťuje velmi rychlou odezvu celého systému a celkově příjemnou a pohodlnou práci se zařízením.

Další zajímavé funkce

Samsung i8000 Omnia II podporuje GPS. Nechybí ani navigační a geo﷓vyhledávací funkce, takže uživatelé mohou snadno zjistit svou polohu všude, kam je jejich práce nebo osobní život přivede.

U přenosů dat Samsung přichystal všechny nejmodernější technologie. Dovoláme se ve všech 4 pásmech. Můžeme těšit na HSDPA, 3G sítě, HSUPA, EDGE a GPRS třídy 10. Samozřejmě nechybí Wi-fi ani Bluetooth druhé generace. Ovšem další novinkou je konektor pro připojení komunikátoru k počítači či na nabíjení. To obstará velmi používaný microUSB.

Tento skvělý multimediální a pracovní komunikátor je zabalen do atraktivního kabátu a s tloušťkou pouhých 12 mm skvěle padne do ruky či kapsy.

Další články k tématům - 3D - 5MPx - displej - fotoaparát - GPS - i8000 - Mobile - Omnia - Samsung - TouchWiz - Windows

Článek Sunnysoft s.r.o. ze dne úterý 24. listopadu 2009

Další články od Sunnysoft s.r.o.