logo

Solárními nabíječky Powertraveller mají nový design

Díky odolnosti vůči vodě lze solární nabíječku Powertraveller bez obav připnout na batoh a nechat nabíjet baterie ze sluneční energie. Nový design těchto nabíječek představuje Sunnysoft v rámci Festivalu fotografie přírody, která probíhá na Novoměstské radnici v Praze až do konce října 2010.

Cestujete za divokou přírodou s foťákem v batohu ? Rádi si uchováváte jedinečné okamžiky a zážitky z neobvyklých dobrodružství ? Pak už se vám určitě několikrát stalo, že při hledání toho nejlepšího záběru a následném zmáčknutí spouště vám foťák vypověděl službu. Došla baterka. To už se nemusí opakovat se solárními a záložními nabíječkami Powertraveller.

V současné době se stále více lidí vydává za novými zážitky třeba až na druhý konec světa. Češi, jakožto cestovatelský národ, nejsou výjimkou. Potvrzují to statistiky cestovního ruchu nebo počty žádostí o víza. Tito lidé hledají na svých cestách neobvyklá dobrodružství. Ty si chtějí buď uchovat v podobě fotografie jako vzpomínku, nebo se o ně podělit se svými blízkými.

Pro fotografy na delších cestách ale vyvstává problém. Jak lze skloubit pobyt mimo civilizaci bez přístupu k elektřině s trvale nabitým foťákem ? Řešením jsou solární a záložní nabíječky Powertraveller. Ty pomocí solárních panelů zajistí přenos energie ze slunce přímo do baterie foťáku. Díky vysoké odolnosti vůči vodě je možné solární panely jednoduše a bez obav z případného deště připnout na batoh a při putování za dobrodružstvím sbírat sluneční energii. Záložní nabíječky pak umožňují nabití baterie kdekoli a kdykoli. Kromě vysoké spolehlivosti a funkčnosti obou variant řešení pak všichni uživatelé jistě ocení malé rozměry a především nízkou hmotnost.

Nový design produktů Powertraveller, které získaly prestižní ocenění Red dot design 2010, je možné zhlédnout na Festivalu fotografie přírody na Novoměstské radnici v Praze. Až do konce října zde můžete obdivovat téměř 250 velkoformátových fotografií českých i zahraničních umělců. Největším lákadlem je však nová kolekce National Geographic a prestižní světová přehlídka soutěžních fotografií Wildlife Photographer of the Year, v rámci které se představí stovka nejlepších fotografií z celkového počtu deset tisíc přihlášených amatérských i profesionálních fotografů z celého světa.

Výhradním distributorem solárních nabíječek Powertraveller na českém trhu je společnost Sunnysoft, specialista na oblast mobilních řešení, kapesních počítačů, smartphonů a GPS navigací.

Produkty z řady Powertraveller představují komplexní outdoorové řešení solárních a záložních nabíječek na cesty. Jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů a komponent, a vytváří tak kombinaci vysoké spolehlivosti a odolnosti. Všechny tyto vlastnosti oceníte právě ve chvíli, kdy to budete nejvíce potřebovat. Společnost Sunnysoft přináší na český trh tyto multifunkční solární a záložní nabíječky s konektory pro převážnou část mobilů, PDA, MP3 přehrávačů, fotoaparátů a dokonce i notebooků.

Článek ze dne 29. září 2010 - středa

Další články od Sunnysoft s.r.o.