logo

Kamil Juřík povede high-tech školicí centrum WBI Systems

Kamil Juřík se stal manažerem školícího střediska v technologické společnosti WBI Systems. Toto nové high-tech školicí centrum je zaměřeno na vzdělávání specialistů v oblasti technologií Microsoft.

Kamil Juřík (34 let) působil posledních devět let jako profesionální školitel a vedoucí lektorského týmu počítačové školy Gopas. Úspěšně vedl i tým specialistů zaměřených na nasazování řešení pro podporu týmové spolupráce v podmínkách malých a středních firem.

WBI Systems do svého týmu získává zkušeného manažera a zároveň předního odborníka se specializací na technologie společnosti Microsoft. "Povede školicí centrum, které by se mělo do tří let stát etalonem odborného vzdělávání v oblasti technologií Microsoft," řekl Robert Paskovský, ředitel technologické společnosti WBI Systems.

Juříkovou klíčovou specializací jsou produkty a řešení Microsoft SharePoint. Je držitelem certifikace Microsoft Most Valuable Professional (MVP) a certifikovaným ISO 19770-1 SAM Auditorem. Široká veřejnost zná Kamila Juříka i jako špičkového odborníka na problematiku licencování Microsoft. V neposlední řadě se do povědomí českých a slovenských IT lektorů zapsal jako neotřelý lektor prezentačních dovedností, k jejichž výuce využívá vlastní unikátní vzdělávací program.

Kamil Juřík je též gurmet, fanoušek sci-fi a příležitostný in-line skater.

Článek ze dne 30. září 2010 - čtvrtek

Další články od WBI Systems a.s.