logo WBI Systems a.s.

WBI system boduje v soutěži ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH 2012

Společnost WBI Systems získala cenu v soutěži ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH 2012 - v kategorii "Informační a komunikační technologie" - za své úspěchy v oblasti tvorby podnikových řešení a svůj dynamický rozvoj. Základním a jediným měřítkem umístění firem v soutěži je četnost jejich nominací jednotlivými respondenty!

Cílem vyhlašované ankety je snaha nalézt, zviditelnit a veřejně ocenit české firmy z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných nebo jinak kladně pozoruhodných výsledků. Výběr firem pro letošní rok byl omezen pouze třemi podmínkami - musí se jednat o společnost registrovanou v ČR, s obratem nad 30 milionů korun a s minimálním počtem dvaceti zaměstnanců.

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH 2012 proběhlo 30.11. 2012 ve Španělském sále Pražského hradu. Ocenění převzal za WBI její generální ředitel, Robert Paskovský.

"Již několikátý rok se naše ekonomika potýká s krizí a jsme si vědomi toho, že mnoho našich zákazníků prožívá těžké obchodní období. Avšak právě proto, že naše společnost WBI vznikla v období krize a zaznamenává úspěchy, chceme být příkladem i našim zákazníkům a nabídnout jim řešení, která jim umožní snížit náklady na řízení firmy a využít maximálně zdrojů, které mají k dispozici. Umístění v soutěži ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH znamená pro nás důkaz toho, že naše snažení nezůstává bez odezvy", zhodnotil umístění společnosti Robert Paskovský.

Slavnostnímu předávání cen byli také přítomni zástupci společnosti Microsoft, strategického partnera WBI, Jan Mühlfeit, Chairman for Europe společnosti Microsoft a současně nejvýše postavený manažer v České republice a Roman Cabálek, generální ředitel společnosti Microsoft.

"Jsem rád, že se dostává pozornosti a ocenění firmám, které mohou svým úspěchem inspirovat ostatní", komentuje umístění společnosti WBI Jan Mühlfeit, Chairman for Europe společnosti Microsoft, a dodává:"Vážím si ocenění, kterého WBI Systems dosáhla, neboť v současné turbulentní době dokázala obhájit své místo strategického partnera Microsoftu. A krizi navzdory se rozvíjí co do počtu zaměstnanců a spokojených zákazníků. Prestižní umístění v soutěži ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH potvrzuje dobrou práci, profesionalitu a odhodlání celé firmy."

Úspěšné umístění WBI komentoval i generální ředitel Microsoftu Roman Cabálek: "Ocenění společnosti WBI Systems v soutěži ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH poukazuje na vysokou míru profesionality, know-how a také zapálení pro práci u všech zaměstnanců. Tyto vlastnosti jsou pak nezbytnou přísadou receptu na spokojené zákazníky, jichž bylo za relativně krátkou dobu existence firmy až obdivuhodně mnoho. Cesta výlučného strategického partnerství není v současné ekonomické situaci jednoduchou volbou, a proto jsem velice rád, že se společnost WBI zaměřuje právě na portfolio našich podnikových řešení a činí tak nadmíru dobře. Nezbývá než jí popřát, aby i nadále rostla a rozvíjela se tak úspěšně, jako v uplynulých třech letech."

O soutěži ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH 2012

Soutěž pořádá Comenius, Pan-evropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko technickou spolupráci. Cílem soutěže je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně slavnostním způsobem ocenit české (v ČR zaregistrované) firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

Systém vyhodnocení a stanovení pořadí jednotlivých firem v soutěži v maximální míře využívá konkrétní znalosti širokého okruhu vybraných odborníků. Nominace by proto měly vycházet z osobních znalostí, zážitků, či zkušeností z období posledních dvanácti měsíců, získaných jak při profesionální činnosti (to především), tak i ze soukromých kontaktů s nejrůznějšími hospodářskými subjekty.

Výběr (nominace) firem pro zařazení mezi ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH má pouze tři omezení:

Organizátor soutěže, Comenius a jeho hnutí ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH, vzniklo počátkem roku 1990 jako nezávislá, nezisková, kulturně vzdělávací společnost. Její hlavní snahou byla co nejefektivnější podpora transformace naší republiky v moderní, vyspělou, demokratickou společnost s co možná nejlépe fungujícím tržně orientovaným hospodářstvím, a to na principech vysokých kulturních, uměleckých, historických i občanských tradic naší vlasti.

Další články k tématům - anketa - CRM - ERP - ICT - portfolio - soutěž - vzdělávání - Robert Paskovský - Roman Cabálek

Článek WBI Systems a.s. ze dne pondělí 3. prosince 2012

Další články od WBI Systems a.s.

CORFIN CAPITAL & Partners rozšiřuje aktivity do IT oblasti

Dvě ocenění pro WBI Systems v soutěži Microsoft Awards 2014

Nová obchodní divize prodeje online řešení WBI Systems

Kurzy v nové učebně Inovačního centra WBI

Partnerství WBI Systems s EPM Live

WBI poskytuje neomezený přístup ke školícímu prostředí

WBI system boduje v soutěži ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH 2012

WBI KnowIT 2011: hi-tech IT kurzy pro serverové technologie Microsoft

NAV Online: první cloudová služba Microsoft Dynamics ERP

Osobnosti českého IT v Národním technickém muzeu

WBI Systems otevírá novou pobočku v Děčíně

EPM: nová divize projektového managementu WBI Systems

WBI má ocenění Microsoft Country Partner of the Year 2011

Fúze WBI Systems a Welfare Solutions

Portfolio SAM zákazníků Outsourcing Solutions převezme WBI Systems

Kamil Juřík povede high-tech školicí centrum WBI Systems

WBI Analytics, bezplatný nástroj pro efektivní správu firemního software

WBI Systems vítězem v projektu Krizi navzdory

Finanční ohodnocení motivuje zaměstnance jen krátkodobě

Nové technologické centrum WBI Systems je v Říčanech u Prahy

Sylvie Šnajberková, nová personální ředitelka WBI Systems

Microsoft Industry Award 2010 zůstává u WBI

Investice poloviny firem do IT řešení jsou neefektivní a utrácejí tak zbytečné statisíce korun

Tomáš Sýkora, nový šéf obchodu a marketingu WBI Systems

Špičky v oboru řediteli divizí WBI Systems

WBI Systems vstupuje na český trh