logo

Sylvie Šnajberková, nová personální ředitelka WBI Systems

Personální ředitelkou společnosti WBI Systems, která před půl rokem dravě vstoupila na český trh a nabírá nejlepší odborníky v oblasti informačních technologií, se stala Sylvie Šnajberková.

Sylvie Šnajberková (39) přichází ze společnosti AutoCont CZ, kde posledních devět let zastávala pozici personální ředitelky a předtím manažerky lidských zdrojů.

Spolupracovala na založení společnosti AutoCont OnLine, která realizovala projekt "Internet do škol", kde měla na starosti zavedení a řízení veškerých personálních procesů. Vedle toho působila jako externí konzultant v oblasti řízení lidských zdrojů, personalistiky, náboru nových zaměstnanců a zavádění personálních procesů u řady významných tuzemských a mezinárodních firem. V loňském roce se podílela na restrukturalizaci společnosti Altron v době ekonomické krize.

Sylvie Šnajberková vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy. Během své dlouhé profesní praxe absolvovala řadu nejrůznějších prestižních kurzů a tréninkových programů v oblasti managementu, projektového řízení, komunikace, vyjednávání, vedení a motivace týmů, personálního řízení a headhuntingu. Domluví se anglicky, německy a rusky.

Ve volném čase jezdí na svém koni. Kromě jezdectví se věnuje dalším sportům, jako je běh, lyžování, MTB cyklistika a potápění. Volný čas také často tráví na zahradě a chová japonské koi kapry. Ráda si přečte dobrou knihu.

Baví ji pracovat s týmem motivovaných zaměstnanců a profesionálů, kteří se neberou přehnaně vážně. Jejím krédem je být v pohodě - vybalancovat vysoké pracovní nasazení koníčky, sportem a zábavou.

Další články k tématům - AutoCont - personální - Systems - WBI - zaměstnanců - Sylvie Šnajberková

Článek ze dne 15. dubna 2010 - čtvrtek

Další články od WBI Systems a.s.