logo

Osobnosti českého IT v Národním technickém muzeu

Společnost WBI Systems uspořádala 6.10. 2011 v nově zrekonstruovaném Národním technickém muzeu v Praze první ročník neformálního setkání s osobnostmi českého IT byznysu. Hlavním tématem setkání byly aktuální trendy a vývoj podnikového IT v příštích letech.

Po úvodním slovu Roberta Paskovského, generálního ředitele společnosti WBI Systems, následovala série přednášek. Tématem, které provázelo celý večer, byla budoucnost podnikové informatiky v souvislosti s rozvojem cloudových služeb.

Svou vizi vývoje podnikové informatiky představil posluchačům IT analytik Petr Koubský. Na jeho prezentaci navázal Roman Cabálek, generální ředitel české pobočky Microsoft, který představil aktuální řešení Microsoftu pro cloudovou infrastrukturu a svůj pohled na toto v poslední době velmi skloňované odvětví IT služeb.

V závěru hlavního programu akce představil Robert Paskovský platformu NAV Online. Nová služba, jejíž spuštění společnost WBI Systems oznámila na 1.11. 2011, umožňuje využití ERP řešení Microsoft Dynamics NAV v cloudu. Díky ní tak mohou firmy využívat všech funkcionalit tohoto uceleného řešení bez nutnosti nákupu hardware či software do firmy. NAV Online bude zpoplatněn jako služba s paušálem za využívání služeb.

Po přednáškové části byl otevřen raut a hosté měli možnost prohlédnout si expozice nově zrekonstruovaného muzea. V rámci večera probíhala i tombola, jejíž výtěžek 80000 korun na místě předal Roman Robert Paskovský dětskému Domovu sv. Máří Magdalény.

Na akci dorazilo více než 200 hostů z řad IT odborníků, partnerů a zákazníků společnosti.

Další články k tématům - cloud - Dynamics - ERP - infrastruktura - NAV - NTM - Robert Paskovský - Petr Koubský - Roman Cabálek

Článek ze dne 11. října 2011 - úterý

Další články od WBI Systems a.s.