logo

WBI KnowIT 2011: hi-tech IT kurzy pro serverové technologie Microsoft

Společnost WBI Systems v prosinci 2011 startuje první ročník projektu WBI KnowIT 2011, který kombinuje to nejlepší z technologických seminářů, praktických workshopů a diskusních panelů. Místo konání - Technologické centrum WBI v Říčanech u Prahy.

Neformální akce, která bude probíhat v technologickém centru WBI v Říčanech, provede zájemce z řad IT manažerů a administrátorů nejen správou a implementací současné nabídky technologií společnosti Microsoft, ale i nejzajímavějšími novinkami pro rok 2012.

Díky zaměření na plánované produkty umožní projekt WBI KnowIT 2011 návštěvníkům připravit se a vyzkoušet si nejzásadnější změny v nových verzích produktů Microsoft. Na akci bude přednášet mimo jiných také Kamil Juřík, který je držitelem certifikace Microsoft Most Valuable Professional (MVP) se specializací na Microsoft SharePoint.

Neformální setkání WBI KnowIT 2011 startuje úvodním dvoudenním setkáním 15. - 16.12. 2011 a bude probíhat až do konce tohoto roku celkem ve třech termínech.

Pro účastníky akce je připravena dvacítka odborných přednášek, praktických cvičení Hands-on-Labs nebo diskuzních klubů Ask-The-Experts. Hlavními tématy bude především klientská i serverová virtualizace, Windows Server 8, SharePoint 2010, SQL Server 2012, Office 365 a problematika licencování.

Cena konference je stanovena na 9900 Kč. Každý účastník obdrží zdarma Kindle Fire a bude tak mít veškeré studijní materiály v elektronické podobě na svém tabletu.

Pro neformální diskusi a aktivní odpočinek účastníků je technologické centrum WBI vybaveno relaxační zónou. V té je připravena herní konzole Xbox 360 s pohybovým senzorem Kinect a stolní fotbálek.

V průběhu akce se mohou hosté zapojit do turnaje v kulečníku.

Další články k tématům - MVP - kurzy - seminář - SharePoint - SQL - tablet - virtualizace - workshop - Xbox - zdarma - Kamil Juřík

Článek ze dne 23. listopadu 2011 - středa

Další články od WBI Systems a.s.