logo

Portfolio SAM zákazníků Outsourcing Solutions převezme WBI Systems

Společnost WBI Systems v únoru převezme od společnosti Outsourcing Solutions portfolio zákazníků divize SAM, která se zabývá komplexní správou softwarových licencí, audity softwaru a problematikou certifikací ISO.

"Outsourcingové služby momentálně představují 80 procent našeho obratu, a chceme se proto věnovat pouze této oblasti. Jako partnera, který převezme naše stávající SAM zákazníky, jsme vybrali společnost WBI Systems, protože disponuje nejlepším odborným týmem na českém trhu," vysvětluje Jiří Jakeš, ředitel společnosti Outsourcing Solutions.

Společnost Outsourcing Solutions se chce nadále zaměřovat pouze na poskytování outsourcingových IT služeb v oblasti hostování aplikací a informačních systémů.

Ve společnosti WBI Systems se problematice SAM věnuje specializovaná divize CSG (Compliance Solutions Group). Tu od února posílí další dva odborníci z řad auditorů firmy Outsourcing Solutions. "Vznikne tak odborně nejvyspělejší tým v oblasti SAM v České republice. Z akvizice budou těžit všichni stávající i noví zákazníci," říká Robert Paskovský, ředitel společnosti WBI Systems.

Společnost WBI Systems patří mezi největší dodavatele obchodních řešení postavených na produktech společnosti Microsoft pro středně velké a velké podniky. Firma se zároveň specializuje na služby v oblasti SAM (Software Asset Management). Má pobočky v Brně, Ostravě a Plzni.

Outsourcing Solutions se zaměřuje na provozování aplikací a informačních systémů na hostovaných serverech formou "software jako služba". Firma má pobočky v Praze a Brně.

Další články k tématům - ISO - licence - Outsourcing - SAM - Jiří Jakeš - Robert Paskovský

Článek ze dne 16. února 2011 - středa

Další články od WBI Systems a.s.