logo 2N Telekomunikace a.s.

2N uvádí komunikátor 2N Helios IP pro Cisco Call Manager

2N TELEKOMUNIKACE představuje nový videokomunikátor 2N®Helios IP pro obsluhu vstupů. Protokoly pro přenos hlasu a videa po IP síti poskytují kompatibilitu s řadou síťových řešení, včetně Cisco Call Manager 6. Pro partnery je připraven testovací balíček.

Ověřená kompatibilita řešení se systémy předních světových výrobců je pro 2N klíčem k úspěchu produktu. "Dlouhodobé zkušenosti ze světových trhů nám ukázaly, že samotná implementace nějakého protokolu nezaručuje jednoduchou a rychlou instalaci zařízení ani spolehlivý provoz," říká Jan Maštalíř, technický ředitel 2N. "U kombinace VoIP a videopřenosu je pro partnery rozhodující právě jednoduchost implementace s nejrozšířenějšími síťovými a komunikačními platformami. Proto jdeme cestou zajištěné kompatibility s řešeními, jako je Cisco Call Manager, aby partneři měli záruku, že komunikátor zapojí standardními kroky, jako ostatní komunikační zařízení".

Od dubna do konce srpna nabízí 2N všem stávajícím i potenciálním partnerům možnost získat testovací balíček 2N® Helios IP za speciální cenu a akční nabídku 2+1 zdarma. Testovací balíček obsahuje třítlačítkový dveřní komunikátor 2N® Helios IP, s numerickou klávesnicí a kamerou. Tato konfigurace umožňuje partnerům bez problémů spustit a odzkoušet kompletní funkcionalitu i dálkové programování komunikátoru. Pokud do 1 měsíce od zakoupení testovacího balíčku partner objedná min. 2 kusy komunikátoru, získá 3 kus zdarma.

Vlastnosti :

Ověřená kompatibilita se Cisco Call Manager 6 :

Výhody pro prodejce :

2N® Helios IP testovací balíček za zvýhodněnou cenu

Balíček obsahuje 2N® Helios IP 3 tlačítkový, numerická klávesnice, kamera, cena balíčku je 4.999 Kč + DPH.

Akce 3 za cenu 2 - pokud do 1 měsíce od zakoupení testovacího balíčku partner objedná minimálně 2 kusy 2N® Heliosu IP, získá 3 kus 2N® Heliosu IP zdarma. Akce platí do 30.8. 2009. Testovací balíček i akci 3 za cenu 2 může využít každý prodejce pouze jednou.

Další články k tématům - 2N - Call - Cisco - Helios - IP - komunikátor - řešení - SIP - testovací - video - zdarma - Jan Maštalíř

Článek 2N Telekomunikace a.s. ze dne 6. května 2009 - středa

Další články od 2N Telekomunikace a.s.