logo 2N TELEKOMUNIKACE a.s.

Cenově dostupný vnitřní komunikátor pro rezidence, vilové domy, hotely i kanceláře

Nový vnitřní komunikátor Indoor Talk k interkomům 2N nabízí kvalitní zvuk díky HD audio kodeku a inovativnímu výstupu pro reproduktor, hovory tak jsou dostatečně hlasité a srozumitelné. K dispozici je v černém a bílém provedení za doporučenou maloobchodní cenu 6500 Kč.

2N Indoor Talk má skleněný povrch a na první pohled zaujme efektním podsvícením dotykových tlačítek. Tloušťka těla je pouhých 10 mm, díky čemuž nijak nezasahuje do prostoru místnosti.

Unikátní zápustná krabice umožňuje po finálním umístění produkt jemně pootočit pro dosažení vodorovné instalace.

Individuální nastavení:

2N Indoor Talk lze nastavit tak, aby z něj bylo možné volat i mimo IP interkomy od 2N, třeba na další odpovídací jednotku v bytě nebo na recepci rezidenčního domu.

2N Indoor Talk sice neumožňuje zobrazení videa, ale formát zápustné krabice je shodný s vyššími modely vnitřních video komunikátorů 2N, a tak je v budoucnu bez zásahu do instalace možné provést snadný upgrade.

Video záběr z 2N interkomu lze získat také při zobrazení hovoru na mobilním telefonu s pomocí aplikace 2N Mobile Video, čímž získáte kompletní balíček spojení s návštěvníky. A to i v případě, že nejste doma.

Další články k tématům - interkom - kodek - komunikátor - reproduktor - video

Článek 2N TELEKOMUNIKACE a.s. ze dne 19. září 2018 - středa

Další články od 2N TELEKOMUNIKACE a.s.

Nabídka zaměstnání 2N TELEKOMUNIKACE a.s.