logo IBA CZ, s.r.o.

IBA Group 25 let na trhu poskytovatelů IT služeb

Celé čtvrtstoletí firmy je detailně zpracováno na oficiálních stránkách IBA Group, kde se v několika milnících můžete dozvědět mnoho zajímavostí a důležitých informací o celé firmě a jejím dosavadním fungování.

Ve čtvrtek 17. 5. 2018 uplynulo již 25 let od založení IBA Group, firemní oslavy proběhly koncem minulého týdne přímo na centrálním sídle v Minsku. Této velkolepé události se účastnili i zástupci českého managamentu, a to přímo CEO Aleš Hojka spolu s delivery ředitelem Romanem Bartákem a obchodním ředitelem Janem Macíkem.

Společnost IBA byla založena v roce 1993 jako podnik pro vývoj softwaru se sídlem v Minsku v Bělorusku. V roce 2005 firma přemístila své hlavní sídlo do Prahy a postupem času se vyvinula v mezinárodní skupinu společností, která poskytuje kvalitní služby a řešení na mnoha místech po celém světě.

IBA Group je jedním z největších poskytovatelů IT služeb ve východní Evropě a realizuje onshore, nearshore a offshore projekty za podpory více než 2600 profesionálů.

Hlavní sídlo IBA Group je v Praze v České republice a další pobočky jsou v USA, Spojeném království, Německu, na Kypru, v Jižní Africe, v Rusku, a na Ukrajině. Centra pro vývoj softwaru jsou v Bělorusku, České republice, Slovenské republice, v Bulharsku a Kazachstánu.

IBA Group nabízí celou řadu služeb včetně poradenství, vývoje, testování, migrace, údržby a nepřetržité 24x7 technické podpory. Specializuje se především na mainframové systémy a aplikace, podnikové aplikace, webová řešení, řešení SAP a další ERP systémy, technologie IBM Notes, Business Intelligence (BI), cloudové a mobilní aplikace.

Další články k tématům - Business Intelligence - ERP - IBM - Minsk - SAP - Aleš Hojka - Roman Barták - Jan Macík

Článek IBA CZ, s.r.o. ze dne 22. května 2018 - úterý

Další články od IBA CZ, s.r.o.

Čeká Vás operace? Víte co urychlí hojení?
Komplexní řešení Daňové evidence, Faktur Účetnictví, Mezd, Skladů, DPH, EET, GDPR
balíkem ESET Secure. Antivir, antispam, exploit blocker-vyzkoušej