logo SOFTWARE AG, s.r.o.

SOFTWARE AG, s.r.o.

Software AG je přední světový dodavatel řešení pro Business Process Excellence. Již 40 let přichází s inovativními řešeními, mezi nimiž je i první vysoce výkonná transakční databáze Adabas - první platforma pro analýzu podnikových procesů ARIS nebo první B2B server a na SOA založená integrační platforma webMethods.

Software AG se často umisťuje v kvadrantu leaderů společnosti Gartner, jako leader ve výzkumech Forrester Wave a dalších. Jakmile budete potřebovat řešení pro BPM, SOA, analýzu procesů nebo integraci, můžete se spolehnout, že Software AG má vše, co budete potřebovat.

Naše značky, špičky ve svém oboru - ARIS, webMethods, Adabas, Natural a IDS Scheer Consulting, představují jedinečné portfolio, které zahrnuje procesní strategii, navrhování, integraci a měření procesů - na SOA založenou integraci a data management; implementaci procesně řízeného SAP a konzultační služby a servis v oblasti strategických procesů.

Naše jedinečnost spočívá v tom, že nabízíme nejjednodušší a nejsnáze ovladatelná end-to-end řešení pro řízení podnikových procesů (business process management, BPM), navíc s nejnižšími náklady na pořízení a provoz.

Aktuální články od SOFTWARE AG, s.r.o.